Krasnobród: Konkurs plastyczny pamięci św. Jana Pawła II

  • 18.05.2020, 07:00
  • ak
Krasnobród: Konkurs plastyczny pamięci św. Jana Pawła II
Krasnobrodzki Dom Kultury zachęca młodych mieszkańców miasta i gminy do udziału w konkursie poświęconym postaci św. Jana Pawła II, a organizowanym w 100. rocznicę urodzin papieża Polaka.

Artyści mają do wyboru wiele technik. Mogą malować, rysować, tworzyć kolaże, a także np. wydzieranki. Później swoje prace powinni sfotografować i wysłać na adres: [email protected]ód.pl. Termin mija z końcem maja.

Nagrody i wyróżnienia zostaną przyznane w trzech kategoriach wiekowych: klasy I - III i IV - VIII szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. 

Wyniki zostaną ogłoszone na stronie: www.kultura.krasnobrod.pl. Tam też teraz jest dostępny regulamin konkursu i formularze zgłoszeń dla uczestników.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe