Szczebrzeszyn: Most do remontu, przejazd będzie zamknięty

  • 18.05.2020, 06:06
  • ak
Szczebrzeszyn: Most do remontu, przejazd będzie zamknięty
To nie będą długie przerwy, ale zaplanowano ich kilka. Zmotoryzowani musza się przygotować, że od czas do czasu droga krajowa nr 74 w Szczebrzeszynie będzie zamykana. ma to związek z inwestycją „Budowa mostu przez rz. Wieprz w ciągu drogi krajowej nr 74 w m. Szczebrzeszyn”.

Tamtejszy magistrat obierając się na informacjach od wykonawcy poinformował, że przejazd ma być zamykany na czas od 15 do 120 minut. Takie przerwy są planowane w ciągu trzech dni w przyszłym miesiącu 22-24 czerwca, kiedy ma być przeprowadzona rozbiórka starego mostu. Później może tak być między 6 a 10 lipca (na czas wiercenia pali fundamentowych), 20-22 lipca (wbijanie grodzic stalowych), 9-11 września (wyciąganie grodzic), 15 września (montaż konstrukcji), 9 października (betonowanie zamka płyty mostu) oraz 6 listopada (próbne obciążenie mostu).

Gdy przejazd będzie zamknięty, ruch ma się odbywać objazdami wyznaczonymi po drogach lokalnych: ul. Osiedlową, ul. Zieloną, ul. Orzechową oraz drogą gminną nr 110161L w Bodaczowie.

Wykonawcą drogowej inwestycji w Szczebrzeszynie jest firma SARINŻ sp. z o.o. realizująca zadanie na zlecenie lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja
Ja Dzisiaj, 06:29
Wnioskuje ze w artykule podane terminy są na 2021 rok?( bo terminy prac to tak chyba troche sie przedlużają ) ale w sumie wielki most to i trzeba 2 lata budować a w sumie przy tym tempie to zamknie sie w trzech
Rafi
Rafi 18.05.2020, 13:45
Mój Szczebrzeszyn...

Pozostałe