Gm. Zamość: Aerobik na Orliku w Żdanowie

  • 15.05.2020, 13:42
  • ak
Gm. Zamość: Aerobik na Orliku w Żdanowie Fot. GOK Wysokie
Kluby fitness są zamknięte, gimnastyki nie można też organizować w świetlicach, ale plener to zupełnie inna historia. Dlatego w gminie Zamość po dwumiesięcznej przerwie znowu ruszyły zajęcia ruchowe. Odbywają się na boisku Orlik w Żdanowie.

Treningi prowadzi Agnieszka Tor z Gminnego Ośrodka Kultury w Wysokiem. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 19, trwają 60 minut. Wszystko jest zorganizowane tak, by dostosować się do sytuacji i obowiązujących przepisów. Panie ćwiczą w niewielkich grupach i zachowują między sobą wymagany odstęp co najmniej 2 metrów.

 

 

Aby dołączyć do grupy, należy telefonować do instruktorki na nr: 514 220 006.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe