Zamość: Kto zaśpiewa z Zamojszczyzną? Konkurs rozstrzygnięty

  • 13.05.2020, 14:03
  • ak
Zamość: Kto zaśpiewa z Zamojszczyzną? Konkurs rozstrzygnięty For. A. Szewc/Archiwum Laureaci konkursu będą mogli wystąpić na scenie i zaśpiewać z Zamojszczyzną.
Nagrody zostały przyznane. Ale nie wiadomo, kiedy laureaci je odbiorą. Bo wciąż jest epidemia i nie ma koncertów, a trofeum, o które walczyli uczestnicy zabawy, był wspólny występ z Zespołem Pieśni i Tańca Zamojszczyzna.

Konkurs był zorganizowany oczywiście online, bo na żywo uczestnicy z jurorami spotkać się nie mogli. Ale komisja, w której zasiadły Jolanta Kalinowska-Obst, Katarzyna Figura i Monika Hildebrand wnikliwie wszystkich zgłoszeń wysłuchała i wyłoniła laureatów wokalnych zmagań.

W kategorii dzieci do lat 9 laureatami zostali: Karina Kowalska, Gabriela Artymowicz, Julia Krupa, Leonard Chwała, Weronika Łosiewicz i Kaja Łyciuk. Wśród starszych docenieni zostali: Bartosz Ożóg, Sara Niemczyk, Angelika Pańczyk, Zuzanna Szaremeta, Zuzanna Haniewska i Zuzanna Wyszyńska.

W koncercie ZPiT Zamojszczyzna wezmą udział również laureatki konkursu autorskiej piosenki o wiośnie: Katarzyna Kardasz, Oliwia Stryjewska i Amelia Binda.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe