Zamość: Graficy z Ekonomika nie mają szans na nudę

  • 13.05.2020, 09:03
  • red.
Zamość: Graficy z Ekonomika nie mają szans na nudę
Sposobów na spędzanie czasu wolnego jest mnóstwo. Czas, w którym się wszyscy znaleźliśmy spowodował, że odnaleźliśmy w sobie czy dla siebie nowe zainteresowania i pasje. Jedni uprawiają sport, inni czytają, doskonalą się w kursach on-line, a jeszcze inni projektują, bo grafika to ich hobby.

Tak właśnie jest w przypadku uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu, którzy graficznie przedstawili swoje sposoby na nudę. Pokazali, że w czasie kwarantanny zrobić można naprawdę bardzo wiele i wszystko to może się okazać ciekawe i użyteczne.

Prace, które prezentujemy poniżej wykonali uczniowie z klas 1e, 1et, 2et, 2ht i 3et w zamojskim Ekonomiku.

red.

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe