Tomaszów Lubelski: Poszły dzieci do przedszkoli (TYLKO W GAZECIE)

  • 13.05.2020, 06:00
  • m
Tomaszów Lubelski: Poszły dzieci do przedszkoli (TYLKO W GAZECIE) A tak było w przedszkolu nr 2 w czasach przed koronawirusem.
Mało kolegów, panie w przyłbicach. Zniknęła część zabawek, pozabierano wykładziny. Trochę jakoś zrobiło się dziwnie, ale to przecież te same panie i wciąż te same przedszkola. Dzieci powoli przyzwyczajają się do nowych warunków.

Najpierw dyrektorzy zrobili rozeznanie, ile dzieci rodzice zamierzają ponownie posłać do przedszkoli. Przygotowali się, wdrożyli wszystkie procedury bezpieczeństwa, a potem zdecydowali, że przyjmą dzieci. Życie pokaże, co będzie dalej – mówi Henryk Nowosad, naczelnik Wydziału Oświaty Kultury Sportu i Spraw Społecznych w UM w Tomaszowie Lubelskim.

Rodzice musieli zapoznać się z wytycznymi przygotowanymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej wspólnie z głównym inspektorem sanitarnym i ministrem zdrowia, podpisać zgodę na mierzenie dziecku temperatury, wypełnić formularz zgłoszenia dziecka do przedszkola od 6 maja. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe