Już we wtorek kupicie nową Kronikę Tygodnia

  • 11.05.2020, 18:40
  • Kronika Tygodnia
Już we wtorek kupicie nową Kronikę Tygodnia
Minął tydzień i od jutra (12 maja) znowu możecie w kioskach i punktach sprzedaży pytać o nową Kronikę Tygodnia. Ten numer zawiera mnóstwo ciekawych artykułów na najróżniejsze tematy. Powinniście koniecznie po niego sięgnąć. O czym piszemy?

>>>> Drugie podejście do odwołania starosty Maryli Symczuk w Hrubieszowie. Chcą tego radni z PSL, ale również podobno ci popierani przez PiS.

>>>> Dość hucznie spędzał majówkę 24-letni Patryk Cz., najmłodszy radny powiatu hrubieszowskiego. Interweniowała policja, a z okien zabytkowego dworku poleciały szyby.

>>>> Pod koniec kwietnia w lubelskim zarejestrowanych było 74 tys. bezrobotnych. To o 2876 osób więcej niż miesiąc wcześniej. Niepokojąco sytuacja wygląda na Zamojszczyźnie.

>>>> Tylko on i ona oraz świadkowie i urzędnik USC. Nawet fotografa nie można zaprosić. Tak w czasach epidemii wyglądają śluby.

>>>> Mieszkańcy Wólki Husińskiej (gm. Krasnobród) proszą o remont powiatowej drogi. I to jak najszybciej. Czy to się uda?

>>>> Denną niespodziankę ukazał niski stan wody na Łabuńce. W rzece wzdłuż ogrodzenia zoo zalegały setki butelek po piwie.

>>>> Smog w Zamościu ma się najlepiej na ulicy Orlej i św. Piątka – alarmują ekolodzy. Co na to straż miejska?

>>>> Mieszkaniec gminy Turobin interweniował u wojewody, że wicewójt jest za młody. Czy Piotr Maciąg straci stanowisko?

>>>> Agnieszka Łaszkiewicz-Chrastina z Hrubieszowa wystąpiła w programie telewizyjnym "Szansa na sukces – Opole 2020". To było jej marzenie od lat.

>>>> Ta zamojska ulica ma długość ponad 590 metrów. W XIX w. nazywano ją Hrubieszowską, Świętojerską lub Świętojańską, a teraz Listopadową. Poznajcie jej historię.

>>>> Zamojscy tenisiści stołowi zagrają w LOTTO Superlidze! To gratka dla kibiców, bo będą mogli zobaczyć w akcji najlepszych zawodników polskich oraz wiele gwiazd światowych.

To zaledwie niewielka część tematów z najnowszego numeru. Więcej od wtorku w tradycyjnym wydaniu papierowym i e-wydaniu.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe