Kto chce odwołać starostę? (TYLKO W GAZECIE)

  • 12.05.2020, 08:00
  • Mariusz Parol
Kto chce odwołać starostę? (TYLKO W GAZECIE)
Ludowcy chcą odwołać starostę powiatu hrubieszowskiego, Marylę Symczuk. Sami jednak nie daliby rady, mają za mało szabel w Radzie Powiatu.

 8 maja wniosek o odwołanie starosty hrubieszowskiego Maryli Symczuk złożyło ośmioro radnych PSL. Nieoficjalnie wiadomo, że do odwołania starosty dąży także czwórka radnych popieranych przez PiS.

Pierwszy atak na starostę Marylę Symczuk i kierowany przez nią Zarząd Powiatu Hrubieszowskiego przeprowadzono 30 kwietnia podczas obrad Rady Powiatu Hrubieszowskiego. Radny Tomasz Ożóg i przewodnicząca RPH Aneta Karpiuk (obydwoje popierani przez PiS) zarzucili staroście i zarządowi powiatu, brak strategii napraw, remontów i modernizacji dróg powiatowych.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (128)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Precz
Precz 27.09.2020, 10:39
Z takimi Gośćmi 1 mln na szpital, ponad 30 mln dla starostwa, wybiórczo widzi 40 litrów, kłamca.
gosc
gosc 17.05.2020, 10:41
jestem prawdziwy gość, informuję wszystkich, a gośc, gość to takie trochę podróby, "trolują, jak mole" - nic już więcej nie mogą zrobić
gośc
gośc 16.05.2020, 23:53
nie zyczę sobie.....: ))) 40 litrów płynu załatwiłam, załatwiłam!!. Mulawa załatwi kolejne 40 litrów dla naszego powiatu. I co chcecie idioci? najlepsza jestem. I te moje znajomosci. Zrobie briefing to zobaczycie : ))) mulawa i sasin przyjedzie
#muremzamarylą
#muremzamarylą 17.05.2020, 09:33
Do gośc. Przestań z tym płynem. Płyn został dostarczony dla pracowników Starostwa. A to że Pani Symczuk jest ok to wszyscy wiedzą.
gość
gość 17.05.2020, 10:15
chyba żartujesz jak ona jest ok
X
X 17.05.2020, 10:18
Poczytaj,zobacz,porozmawiaj to się przekonasz
Andrzej
Andrzej 16.05.2020, 23:01
jak koleżaneczki i koledzy bronią marylki. Oj oj pięknie. Sami dobrze wiecie jaka to jaka to osoba. Chytra i wredna. Nawet dla własnej rodziny. Dla pracowników. I dobrze napisał pewien Pan tak broniący tej niby starosty "kto sieje wiatr ten zbiera burzę". Dokładnie tak. Przesłanie do tej maryli symczuk.
Karen
Karen 17.05.2020, 22:16
Tak,masz rację,bronią i będą bronić ludzie na poziomie, mądrzy i kulturalni w przeciwieństwie do tych co piszą tu prymitywne i chamskie komentarze.Na grupie Murem za Marylą jest grubo ponad 500 osób.
Pozer
Pozer 18.05.2020, 17:26
pona 600
gosc
gosc 17.05.2020, 10:46
nie jestem towarzysko powiązany z Panią Starostą. Ty z dawnym układem pewnie tak - znasz powiedzenie "jak Andrzej mówi o Józefie, to mówi o sobie"
#muremzamarylą
#muremzamarylą 17.05.2020, 09:35
Andrzeju. PSL był super? A widzisz kogoś lepszego na stanowisko Starosty?
goŚĆ
goŚĆ 16.05.2020, 07:33
Strategia budowy dróg powinna wyglądać tak: roimy tam gdzie jest najgorzej - etapowo. Koniec strategii.
Gierkówka
Gierkówka 18.05.2020, 21:44
sam Gierek nie był gorszym strategiem od marylki z tymi drogami i nie mniej kumaty od niej, oj maryla maryla coś ta drogowa polityka u ciebie kuleje
MYK
MYK 15.05.2020, 20:10
A to ciekawe dlaczego czwórka radnych PiS dąży do odwołania Starosty? Czyżby pozostały resztki przyzwoitości? Zorganizowane szybko i sprawnie wystąpienia medialne nie powinny przysłonić prawdziwych problemów powiatu. Tak naprawdę nic się nie robi dla mieszkańców, a przykrywa się to właśnie sprytnie skonstruowanymi informacjami medialnymi, które ludzie nie mający dostępu do rzetelnej informacji przyjmują bezkrytycznie. A Pan wicemarszałek województwa z czym przyjechał? Czyżby nowe obietnice, w które ludkowie uwierzą? A może dyscyplinowanie radnych jedynie słusznej partii? A co ma do zaoferowania poseł Ziemi Hrubieszowskiej p. Jacek S. oprócz paru litrów środków dezynfekujących dla szpitala, za które zresztą achy i ochy się na lokalnych portalach roznosiły.
Ludzie przejrzyjcie na oczy!!! Liczy się WŁADZA!!!
Rex
Rex 20.05.2020, 08:43
Zapomniałeś dopisać T na końcu MYK. Czytane od tyłu TKMY(słynne TKM!). Wszyscy znamy ten skrót i wiemy o co chodzi. I ty piszesz o przyzwoitości. Niedobrze się robi,hipokryzja,obłuda,fałsz i brak wszelkich zasad moralnych.
gośc
gośc 16.05.2020, 23:31
o to to właśnie. Władza i tyle. A z tego co wiem to nieźle zjechali tego mulawe i marylkę po sesji, w biurze pis. Ale to tak jak pluć swini w oczy.... bez sensu.
#muremzamarylą
#muremzamarylą 17.05.2020, 09:37
O widzę gość dobrze zorientowany. O kim mówisz pisząc świnia?
Hr Park Kraj
Hr Park Kraj 15.05.2020, 23:12
MYK. Dobrze się czujesz? Brzydal schowaj się! Nie masz pojęcia to siedź cicho!
Hack
Hack 15.05.2020, 15:52
Hacker jakiś czy co?
gosc
gosc 15.05.2020, 15:36
uważajcie na jednego Pana startujące skutecznie z listy PSL - zaczyna sprawdzać IP; informuję, że też nie są mi obce tajniki kompa
Fajno
Fajno 15.05.2020, 18:37
No i ? Prawdziwa cnota krytyki się nie boi.
gosc
gosc 15.05.2020, 19:51
oczywiście
gośc
gośc 16.05.2020, 23:08
a ta "cnota" krytyki nienawidzi
T.Z.
T.Z. 15.05.2020, 15:05
Czy Pan Wicestarosta z koalicyjnego PiR został już przeproszony przez grilujących?
gosc
gosc 15.05.2020, 16:02
T.Z. "grillują" bardziej Panią Starostę
q
q 15.05.2020, 10:12
Raz jechałem z Zamościa do Uchań p Werbkowicach skręciłem w lewo na Bogucice, prosto na Trzeszczany, Zadębce, Staszic i tak mnie wytelepało, że nawet nawigacja przyklejona do szyby w samochodzie mi spadała, nie wspomnę, że wpierdzieliłem się parę razy w dziury i aż mi podwozie waliło jak dzwon Zygmunta, po deszczu woda w dziurach kamuflowała ich wielkość, spociłem się jak dzika świnia, bo auto nowe pożyczone miałem i bałem się, że koło w asfalcie zostawię albo tłumik mi odpadnie. Czy pani starościna zna ten zachodni zakątek starostwa? Kto tam jest wogóle wójtem, bo słyszałem, że pani dobry kolega. Weźcie mnie nie rozśmieszajcie waszą polityką, zapraszam na przejażdżkę tamtą trasą. Zawsze myślałem, że w Uchaniach najgorsza droga a to, co zobaczyłem za Werbkowicami w bok to mnie rozpierdzieliło
gosc
gosc 15.05.2020, 11:18
16 lat rządził w powiecie i gminach PSL
Jacek
Jacek 15.05.2020, 10:20
Właśnie 4 lata temu tamtędy jechałem - chciałem sobie skrót zrobić. Też mi tam biło w podwozie. Pamiętam jak kląłem na starostę Józefa że nic z tym nie zrobił. W Uchaniach podobna sytuacja była wówczas, ale tam sekretarzem był obecny radny powiatu więc spuszczę zasłonę milczenia.
 Jacek
Jacek 15.05.2020, 07:32
Czy się komuś podoba czy nie polityka to władza i pieniądze .Różnica polega na układach i zaradności lokalnych polityków .Wiadomo nie od dziś że powiat Hrubieszowski jest biedny i zacofany . Przemysłu było mało , i to go wykończyli przez ostatnie 30 lat .Praca dla swoich to norma ,nie ważne czy ma pojęcie i nadaje się ważne że swój .PSL przegrał wybory ,PiS idzie tą samo drogą nieudolności , nepotyzmu i skorumpowanych urzędników .Dzisiejszy czas jest trudny w finansach powiatu ,więc porażka obecnej władzy jest pewna i nieuchronna .
gosc
gosc 15.05.2020, 11:20
tak, tylko że poprzednicy z PSL byli nieudolni przez 16 lat - o tym Jacek zapominasz
gośc
gośc 16.05.2020, 23:37
a nieudolnosć obecnej władzy dała się we znaki juz po prawie dwóch latach. Ludzie nie są głupi. A wsadzanie na stołki swoich, choć i IDIOTÓW to już porażka i dno.
podziękujcie MM
podziękujcie MM 15.05.2020, 08:49
Wypowiedzi typu robią to samo PSL jakoś nie trafiają do świadomości mieszkańców, którzy są odmiennego zdania. Osoby które nie zauważają zmiany w jakości między PSL a PiS muszą być pilnie zbadane przez specjalistów. W jednym tylko muszę przyznać rację - Dyrektorzy wydziałów i jednostek organizacyjnych powiatu z nominacji PSL powinni odejść. Trudno, płacić odszkodowania i trybie expresowym - powiedzieć do widzenia. Takie są oczekiwania PSL co jasno wynika ze złożonego przez nich uzasadnienia. Później złożą serdeczne podziękowania radnemu M ale to nie nasze -mieszkańców zmartwienie.
Podziękujcie JK
Podziękujcie JK 15.05.2020, 23:22
W uzasadnieniu wniosku Radni PSL napisali "Pomimo licznych interwencji radnych, kierowanych do Starosty w sprawie funkcjonowania wydziałów Starostwa, które pracują opieszale i nieadekwatnie do potrzeb, co stawia w złym świetle funkcjonowanie urzędu Starostwa i zagraża utracie w pozyskaniu środków zewnętrznych na ważne dla powiatu inwestycje". Czyli co z szefami wydziałów PSL proponuje zrobić? Proszę by poważnie odpowiedział mi jakiś radny PSL. W prywatnej firmie zwalnia się osoby które pracują opieszale i nieadekwatnie do potrzeb. A skoro za wydziały odpowiadają Dyrektorzy z poprzedniego rozdania to co z nimi zrobić? To by się dopiero szum zrobił że zły PiS zwalnia ludzi z PSL. I tak źle i tak niedobrze. Serio proszę o odpowiedź jakiegoś radnego PSL. Dziękuję.
gośc
gośc 16.05.2020, 23:42
jacy z poprzedniego rozdania?? o czym ty gościu piszesz?? sa tylko z tego "rozdania" szefowie czy dyrektorzy. Głupi czy idiota wręcz, niewazne. Ważne że popiera pis lub z pis jest. A i tak mało co jest. Starościna idiotom obiecuje stołki. Byle tylko na nią glosowali. Ot taka "raczka raczkę myje".
No fajno tegoło
No fajno tegoło 15.05.2020, 01:59
Małe zaangażowanie Starosty w pozyskiwanie środków zewnętrznych na modernizację dróg powiatowych. Really? A mogła się zaangażować jak ci dwaj Panowie:
Kronika Tygodnia 05.11.2019, 12:30 Mariusz Parol
"Za fałszowanie dokumentów i wyłudzenie unijnej dotacji były starosta hrubieszowski został skazany na 1 rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata, a jego zastępca w zawieszeniu na 2 lata. Obydwu ukarano trzyletnim zakazem zajmowania kierowniczych stanowisk w samorządach. Jeżeli wyrok się uprawomocni, Józef K. straci mandat w Radzie Powiatu Hrubieszowskiego, a Leszek Cz. pożegna się ze stanowiskiem wójta gminy Uchanie.
Wyrok, który zapadł 24 października dotyczy nieprawidłowości związanych z pozyskaniem unijnej dotacji na przebudowę drogi powiatowej Adelina – Mircze – Kryłów. O nieprawidłowościach dotyczących pozyskania 4 mln zł dotacji zawiadomił prokuraturę Zbigniew W., były szef Powiatowego Zarządu Dróg w Hrubieszowie. Doniesienie złożył niedługo po tym, jak został zwolniony ze stanowiska".
Michael&Thomas Team
Michael&Thomas Team 15.05.2020, 00:09
Zapraszam do oglądania programu w TVP3 Lublin Samorząd-mój-twój-nasz (najbliższy wtorek) Zobaczycie historię układu który rządził powiatem prze blisko 2 dekady. Oczywiście większość materiału z opaskami na oczach.
.
. 15.05.2020, 01:09
A te lokalne wertepy i kocie łby też pokażą w telewizji? Zamiast politykierować lepiej za drogi się weźcie w tym starostwie i skupcie na strategicznych inwestycjach. Na świecie podstawą jest dobra infrastruktura drogowa a w powiecie hrubieszowskim daleko jeszcze do tego standardu, Krasnystaw dawno wyprzedził Hrubieszów, weźcie z nich przykład, a Grabowiec czemu odszedł od Hrubieszowa? No i dobrze zrobił! Jechał który z was kiedyś np. drogą do Obrowca? okolicami Mircza? Zapraszam w teren a nie przed telewizor, ruszcie tyłki i policzvie ile starostwo buli za łatanie dziur a w zastraszającym tempie kolejne dziury obok łatanych i tak w kółko od lat. Słów brak
gosc
gosc 15.05.2020, 11:26
widzę, że PSL chwyta już drugi oddech - są tacy co doskonale pamiętają, że rządziliście w Polsce. województwie, powiecie i okolicznych gminach - i co na z tego pozostało - śmietniska, dziurawe drogi, zlikwidowane lub prawie prywatne w terenie szkoły, likwidacja zakładów, nepotyzm widoczny w różnych instytucjach itd.
gośc
gośc 16.05.2020, 23:55
po maryli będzie sto razy gorzej. Ona nic nie może jak sama mówiła. Tylko prosić.
:}
:} 15.05.2020, 01:35
Jak remontowali drogi poprzednicy:
2005r - 1,769 km
2006r - 1,104 km
2007r - 0,984 km
2008r - 2,745 km
2009r - 4,341 km
2010r - 4,563 km
2011r - 3,713 km
2012r - 7,560 km
2013r - 3,012 km
2014r - 4,680 km
2015r - 27,734 km
2016r - 41,382 km
2017r - 30,693 km
2018r - 42,054 km
Szał !
Łącznie w latach 2005 - 2018 wyremontowano lub przebudowano 176,334 km. A tych dróg jest chyba ponad 500 km. PiS rządzi w powiecie 1,5 roku. W 2019 Wyremontowano ogółem : 23,656 km, w 2020 planuje się remont drugiego już mostu (bo bez tego się rozleci) oraz około 20 km.
Karen
Karen 15.05.2020, 09:09
PSL to sklerotycy. Na to ciągłe mielenie o drogach już niedobrze się robi. Może ktoś przypomni dewastacje,zaniedbania w mieniu powiatu,straszących pustych budynkach,braku pomysłu na ich zagospodarowanie i wszelkich innych zaniedbaniach. Przez 16 lat! Dużo tego. A mogły przynosić korzyści i wpływać na rozwój powiatu.
użytkownik
użytkownik 14.05.2020, 23:58
Ja zwykły człowiek chcę odwołania starościny, krew mnie zalewa widząc łatanie w kółko dróg i tłuczenie się po kocich łbach. Popieram wniosek ja zwykły użytkownik dróg
gosc
gosc 15.05.2020, 11:28
użytkownik - raczej PSL-owski człowiek
sympatyk Adama
sympatyk Adama 16.05.2020, 23:45
oj Adaś cicho siedź lepiej . Wiem że masz przerąbane w domu od dawna, od zawsze, ale ty już lepiej się nie odzywaj bo pogorszysz waszą "sytuejszyn" : ))
pan
pan 16.05.2020, 23:11
ty ty, ślepy piesku maryli. Nie warcz tak
jasno i na temat
jasno i na temat 14.05.2020, 23:37
W uzasadnieniu wniosku czytamy:

"W ocenie radnych podpisanych pod wnioskiem działania Starosty Hrubieszowskiego Maryli Symczuk i kierowanego przez nią Zarządu Powiatu od początku budziły poważne obawy i niepokój radnych. Mimo wielu uwag i argumentów podnoszonych przez radnych w sprawie rozwoju powiatu funkcjonowania urzędu Starosta nie uwzględniała w kreowaniu polityki powiatu postulatów radnych. Przeciwnie starała się wzmocnić dyktatorski styl zarządzania, kreując swoją włąsną osobę kosztem wizji i kosztem rozwoju powiatu. Pomimo licznych interwencji radnych, kierowanych do Starosty w sprawie funkcjonowania wydziałów Starostwa, które pracują opieszale i nieadekwatnie do potrzeb, co stawia w złym świetle funkcjonowanie urzędu Starostwa i zagraża utracie w pozyskaniu środków zewnętrznych na ważne dla powiatu inwestycje. Małe zaangażowanie Starosty w pozyskiwanie środków zewnętrznych na modernizację dróg powiatowych spowania rozwój powiatu, a jest spowodowane brakiem wizji rozwoju powiatu przez Starostę. Brak konkretnych działań przyczynił się do utraty zaufania przez radnych powiatu hrubieszowskiego i tym samym wyczerpały się możliwości współpracy z panią Starostą, a pozostawienie pani Maryli Symczuk na stanowisku starosty grozi dalszą stagnacją i brakiem rozwoju Powiatu Hrubieszowskiego."
gosc
gosc 15.05.2020, 11:31
patrz wypowiedź Pana Józefa K. w mediach - nie potrafił nic przytoczyć
Antek
Antek 14.05.2020, 23:59
W uzasadnieniu? Jakie to uzasadnienie? Stek bzdur. Przecież nawet Józef K. nie potrafił podać powodów złożenia wniosku. Kompromitacja. Niedawno opowiadał mi kolega myśliwy jak to się odbyło i jak MM działał w tej sprawie. Józef taki niby stary wyjadacz a dał się wciągnąć w taką hecę. Pamiętacie jak radny Barczuk na sesji powiedział: "myślałem że to najmłodszy przedstawi uzasadnienie...." No heheszki na całego. Według zapowiedzi ma przyjechać red. Anita Gargas. Znowu przez zielonych wstyd będzie na całą Polskę.
jasno i na temat
jasno i na temat 15.05.2020, 00:19
Antek a co Ty helikopterem latasz po starostwie czy kajakiem po Huczwie i Bugu sie przemieszczasz, wplaw kanalami plywasz? nie widzisz stanu utrzymania drogownictwa w regionie? Slepy czy jaki jestes? Partyjniak z ciebie zacny ale kiepski strateg. Wybacz ale ja jestem zwolennikiem zmiany starosciny, jak wniosek nie podoba sie , to twoj problem.
Dziś
Dziś 15.05.2020, 06:24
Panie radny MM spokojnie, po co te nerwy. Prawda boli i to jak widać bardzo boli. Ale pan przecież także mógł remontować te dziurawe drogi w Ostrówku, Trzeszczanach czy w Obrowcu. Dlaczego pozwolił pan jako radny aby remontować i modernizować za grube miliony tylko drogi na południu powiatu : Mircze, Kryłów, Prehoryłe, Dołhobyczów? Czyżby bał się pan wówczas przeciwwstawić Józefowi K. Za to dxisiaj nieustanna krytyka obecnej władzy i obwieszczanie całemu światu jak to od lat walczył pan o remonty dróg. No poprostu kombatant.
Rewers
Rewers 15.05.2020, 09:36
Za sprawą nowej starosty zdarzył się cud. Ten radny przemówił,odzyskał głos bo przez poprzednie kadencje milczał,tylko coś rysował na karteczkach. Teraz składa dziesiątki interpelacji w sprawie ***reli.i mąci,potwornie mąci.
gość
gość 16.05.2020, 23:48
No widzisz. Takiej obłudy i agresji ze strony starosciny juz chyba nie mógł przemilczeć. Są jednak jakieś granice.
gosc
gosc 15.05.2020, 11:34
tak Rewers, masz rację - przypomnij o drodze Hrubieszów - Chełm
Antek
Antek 15.05.2020, 00:52
Oczywiście że widzę że drogi mamy w fatalnym stanie. Wręcz tragicznym. Tyle tylko że nowa władza działa 1,5 roku. Zastała po poprzednikach CH, D i kamieni kupę. Musisz zrozumieć że nie da się bez planów, uregulowania własności, itp. To tak nie działa. Jaka władza by nie przyszła bez tych dwóch spraw nic nie zrobi. I nawet nie jest to kwestia pieniędzy bo można wziąć kredyt i remontować. Ale bez projektów i bez uregulowania własności - lipa. I nie jestem żadnym partyjniakiem bo mnie polityka nie interesuje a tej Pani nawet nie znam. Mój ojciec 35 robił w WZD i właśnie dzisiaj mi to uświadomił.
Andrzej
Andrzej 14.05.2020, 22:25
Ta żałosna starościna tak jak do tej pory nic nie zrobiła tak i nic dalej nie zrobi. Jedyne co ona umie to grozić, zastraszać i napuszczać ludzi na siebie. Pracownicy urzędu wiedzą to najlepiej.
gosc
gosc 15.05.2020, 11:38
chyba Andrzej mylisz Panią z poprzednią władzą - niech przypomną Tobie o tym dzisiejsi radni z PiR oraz jeden wójt z gminy
gośc
gośc 16.05.2020, 23:15
nieee nie To najświeższe informacje. Pracownicy sami mówią, jak zmusza ich do pisania pochlebnych komentarzy na swój temat. Bo inaczej zwolni. Szczera prawda i od samego pracownika starostwa. Strasznie męczy ludzi ta pani i okropnie jest wredna i interesowna.
i
i 17.05.2020, 17:48
Nie kłam.
Cyd
Cyd 17.05.2020, 16:42
Ale brechasz, kto ci płaci. Za takie pomówienie jest sąd. Jak masz dowód złóż zawiadomienie do prokuratury.
gosc
gosc 17.05.2020, 10:55
zmusza, to do prokuratury - przecież to jest łamanie prawa; jak o tym wiesz, a nie powiadomisz odpowiednich organów, to jesteś współwinnym; radzę -lepiej zbyt głośno o tym nie mów, bo będziesz za świadka /to również świadczy o Twojej naiwności/
taki gość
taki gość 15.05.2020, 14:32
A od k... do ch...,po korytarzach i pokojach,ten salonowy język pamiętacie. Z tego potoku takich wulgaryzmów trudno było wyłowić sens wypowiedzi.
Ciekawy
Ciekawy 15.05.2020, 14:54
A kto tak wyzywał?
Karol
Karol 14.05.2020, 22:20
Ta kobieta to porażka. Najgorszy starosta.
gosc
gosc 15.05.2020, 11:39
jak brakuje argumentów to inwektywy - mam nadzieję, że zrozumiałeś
Antek
Antek 14.05.2020, 22:17
Wywalcie małpę na zbity pysk. Trzymam kciuki. Nie dajcie się zastraszyć.
gosc
gosc 15.05.2020, 11:41
jak brakuje argumentów to zatrudnia się trolków - matołków , takich jak Antek
Olo
Olo 15.05.2020, 09:28
Widać poziom i kulturę. Wstyd! Jak brak argumentów to jest agresja. Tak potrafią tyko prostaki.
Antek
Antek 15.05.2020, 01:11
Jakie zastraszyć. Pewnie ciency są jak polsirver. I nie kradnij mi nicka bo to ja jestem ten prawdziwy Antek - Karolu, Andrzeju czy jeszcze jak się tam nawiesz.
gośc
gośc 16.05.2020, 23:17
jak zastraszyć?? normalnie. Zapytajcie swoją szefową. Ona to umie. A fakt jest też ciekawy, że wszędzie gdzie pracowała i odchodziła w końcu, to było wielkie swięto i ulga. Daje do myślenia????????
IM
IM 17.05.2020, 17:51
Hrubieszów odetchnął jak inna Pani odchodziła.
Rex
Rex 17.05.2020, 16:52
Akurat znam tę panią z innej pracy. Marytoryczna,mądra pomocna,życzliwa i lubiana,a że to się nie wszystkim podoba to inna sprawa. Hrubieszów słynie z tego że jak się trafi ktoś odpowiedni i kompetentny to trzeba go zniszczyć bo lepszy jest bierny i mierny ale swój.
Michał
Michał 14.05.2020, 19:45
Zapraszam do oglądania programu w TVP3 Lublin Samorząd-mój-twój-nasz. Zobaczycie historię układu który rządził powiatem prze blisko 2 dekady. Oczywiście większość materiału z opaskami na oczach. Ale Józefa K, wmanewrowali jak dziecko, jak dziecko.
Opis musi być
Opis musi być 14.05.2020, 13:19
No to wszystko już wiem. Współczuję zielonym. A taki mieli spokój. Sprytna intryga. Gratuluję strategom.
Jawa
Jawa 14.05.2020, 15:02
Ośmieszyli się bezgranicznie.Biedny Józef dał się podpuścić kilku cwaniakom no i poszło w świat to co było kilka lat temu. Opaski na oczach,wspomnienia minionego...Ech,łza się w oku kręci i :"po co nam to było,po co nam to było,jeszcze się nie zaczęlo a już się skończyło...Zieloni chyba się pogubili i zapomnieli co pisał o każdym z nich kronikarz h.
gosc
gosc 16.05.2020, 23:20
Kronikarz myslał że jest źle. Ale teraz dotknelismy dna, ignoracji, arogancji. Teraz jesteśmy poniżej dna.

Pozostałe