Tarnogród: Gotówka wróciła do właściciela

  • 11.05.2020, 12:24
  • ak
Tarnogród: Gotówka wróciła do właściciela Fot. pixabay.com
On był dość nieuważny, a ona bardzo uczciwa. I wszystko dobrze się skończyło.

Mieszkaniec gminy Potok Górny odzyskał pieniądze, które zgubił w Tarnogrodzie. Znalazła je pewna uczciwa 42-latka i nie wzięła dla siebie, ale zaniosła na policję. Mundurowi opublikowali komunikat w tej sprawie (pisaliśmy o tym TUTAJ), a dzisiaj (poniedziałek, 11 maja) rano właściciel zgłosił się po gotówkę.

Okazało się, że w piątek 66-latek, idąc przez Tarnogród chciał włożyć pieniądze do kieszeni koszuli, zrobił to jednak niedokładnie i banknoty wypadły na ulicę. Mężczyzna był ogromnie wdzięczny za pomoc oraz uczciwą, godną pochwały postawę kobiety. Podziękował jej osobiście.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe