Irena Santor zaśpiewa w Zamościu. Mamy dla Was wejściówki

  • 08.02.2017, 07:30 (aktualizacja 18.07.2017, 04:46)
  • red.
Irena Santor zaśpiewa w Zamościu. Mamy dla Was wejściówki
W niedzielę, 19 lutego, w Zamojskim Domu Kultury wystąpi Irena Santor niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki. Mamy dla Państwa dwie wejściówki na ten koncert.

Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek. Wiele z nich stało się przebojami. Podczas koncertu w Zamościu usłyszymy znane i lubiane przeboje artystki, piosenki z okrytej platyną płyty "Kręci mnie ten świat" oraz utwory z najnowszej płyty "Punkt widzenia" wydanej przez Polskie Radio.

Mamy dla Państwa dwie wejściówki na ten wspaniały koncert. Aby je zdobyć wystarczy czytelnie wypełnić zamieszczony w wydaniu papierowym Kroniki Tygodnia kupon i przynieść lub wysłać na adres redakcji 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3.

Na kupony czekamy do 13 lutego do godz. 12. Nazwiska zwycięzców podamy w numerze z 14 lutego. 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe