Majówka stracona, sezon do uratowania

  • 13.05.2020, 06:01
  • wd
Majówka stracona, sezon do uratowania
Susiec jest gminą turystyczną. Ten rok stoi jednak pod wielkim znakiem zapytania. Gmina zamierza pomóc prowadzącym działalność agroturystyczną na miarę swoich możliwości. Nadzieję upatruje w promocji regionu i rodzinach, które w sezonie zamiast za granicę, ruszą w Polskę.

Bardzo nam zależy na tym, żeby turystyka się rozwijała. I szczerze powiem, że martwi mnie ta sytuacja bardzo. Może być nieciekawie. Myślę, że ten rok już jest stracony, oby nie był za bardzo – mówi Zbigniew Naklicki wójt Suśca.

Majówka już przepadła. Właściciele gospodarstw agroturystycznych liczą straty.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Turystyka
Turystyka 13.05.2020, 06:26
Widmo biedy czeka lokalną turystykę . Gmina powinna obniżyć podatki o 50% od nieruchomości w skali roku , inaczej zamiast zysku kolejka do opieki społecznej .

Pozostałe