Tomaszów Lubelski: Burmistrz wspiera zbiórkę na respirator dla szpitala

  • 11.05.2020, 08:03
  • ak
Tomaszów Lubelski: Burmistrz wspiera zbiórkę na respirator dla szpitala Fot. UM Tomaszów Lubelski
Wojciech Żukowski, burmistrz Tomaszowa Lubelskiego włączył się w akcję "Respirator dla Szpitala w Tomaszowie Lubelskim", zorganizowaną Rycerzy Kolumba z Tomaszowa Lubelskiego.

Urządzenie jest tomaszowskiemu szpitalowi bardzo potrzebne, bo działający w nim oddział zakaźny przyjmuje pacjentów z podejrzeniem, a także zakażonych koronawirusem. Trafiają tutaj mieszkańcy byłego województwa zamojskiego.

Akcję zainicjowaną przez Rycerzy Kolumba można wesprzeć na kilka sposobów. Np. kupując wykonane i przekazane charytatywnie maseczki, które są dostępne w sklepie SPAR przy ul. Kościuszki 39 w Tomaszowie. Pieniądze można również wpłacać poprzez stronę internetową ZRZUTKA.PL, jak również wpłacając bezpośrednio na konto: BANK PEKAO S.A nr: PL 43 1240 2832 1111 0010 7702 8902 z dopiskiem: Respirator.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
oxnard
oxnard 11.05.2020, 20:47
To ile dał pisburmistrz w pisowskim państwie z dykty, gdzie respiratory powinno kupić państwo z zabieranych nam składek i podatków. Skala spoełcznej pomocy służbie zdrowia pokazuje jak nieprzygotowane jest państwo pis do pandemii. Jak mówił Piłsudski wam kury szczać prowadzać, a nie rządzić krajem. Miastem też.

Pozostałe