Zamość: Nauczyciel Ekonomika prowadzi lekcje w TVP

  • 10.05.2020, 09:06
  • ak
Zamość: Nauczyciel Ekonomika prowadzi lekcje w TVP
Marek Filipowski, nauczyciel informatyki w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu prowadzi lekcje na szklanym ekranie. Został zaproszony do programu "Szkoła z TVP".

Nauczyciel z zamojskiego Ekonomika prowadzi zajęcia z informatyki adresowane do uczniów klas ósmych podstawówek. Te zajęcia, z założenia mają wzbogacać zajęcia edukacyjne realizowane zdalnie przez szkoły.

Marek Filipowski to pedagog z wieloletnim doświadczeniem. Uczy przedmiotów zawodowych w zawodzie technik informatyk w ZSP nr 1, a także informatyki w Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się także jako konsultant w zamojskim oddziale Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Jedną z lekcji poprowadzonych przez Marka Filipowskiego można obejrzeć TUTAJ.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ekka
ekka 11.05.2020, 18:19
Syn pozdrawia i śledzi lekcje w telewizji!
małgosia
małgosia 11.05.2020, 17:09
Szkoła z TVP to bardzo obecnie potrzebna pomoc, dla samych dzieci jak i ich rodziców. Te program odciąża mnie on wspólnej nauki z dzieckiem, A te ma wykłady I to z nauczycielem
Agnes
Agnes 10.05.2020, 23:17
Super! Bardzo fajny nauczyciel, mało takich jest w ekonomiku ! Pozdrawiam cieplutko !!

Pozostałe