Przejście graniczne w Hrebennem ponownie otwarte

  • 08.05.2020, 10:30
  • ak
Przejście graniczne w Hrebennem ponownie otwarte Fot. NOSG
Władze Ukrainy zdecydowały się otworzyć dla ruchu granicznego przejście Hrebenne-Rawa Ruska.

Odprawiane tam są jednak jedynie samochody osobowe oraz ciężarowe. Nadal nie jest dopuszczalny ruch pieszy oraz autobusowy.

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu na granicy z Rosją, Białorusią i Ukrainą ruch graniczny został znacznie ograniczony. Polsko-rosyjską można przekraczać jedynie w Bezledach i Grzechotkach, a z Białorusią – w Kuźnicy, Bobrownikach i Terespolu, natomiast z Ukrainą – w Dorohusku, Hrebennem i Korczowej.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anonim
Anonim 11.05.2020, 08:21
Na Hrebennym nigdy nie było przejścia pieszego. Zanim coś napiszecie lepiej dobrze się dowiedzcie jak wyglada sytuacja..
Jasnowidzący
Jasnowidzący 08.05.2020, 13:58
Kolejna epidemia ,tym razem to może być koniec rynku pracy dla Polaków .Rząd prywatnych złodziei weżnie nas głodem ,zima przyjdzie chłodem a banki i parabanki procentem lichwiarskim .Po jaki ch...j nam tą hołotę Ukraiński ciemniaków .Sprowadzić Czechów ,Słowaków to nas nauczą jak gospodarzyć a nie dzicz ze wschodu . Poje..bana władza PISOWSKICH jołopów jest jak siedem nieszczęść i plag egipskich .
kazimierz s
kazimierz s 08.05.2020, 13:40
to ukraina niech sobie otwiera, my powinniśmy dalej z nimi mieć zamkniętą, bo zaraz będzie epicentrum na lubelszczyźnie

Pozostałe