Trwają zajęcia w Powietrznej Akademii organizowanej przez Airly i Veolia

  • 08.05.2020, 09:00
  • Artykuł partnera
Trwają zajęcia w Powietrznej Akademii organizowanej przez Airly i Veolia
Powietrzna Akademia to inicjatywa skierowana dla uczniów szkół podstawowych w ramach umożliwienia skutecznej edukacji domowej w zakresie ochrony środowiska i dbałości o lepsze powietrze, którym oddychamy.

Powietrzna Akademia to lekcje online na platformie ClickMeeting (45 min.). Są to zajęcia interaktywne z możliwością zadawania pytań prowadzącym. W celu zagwarantowania miejsc na lekcji online należy dokonać bezpłatnej rezerwacji na konkretny termin i wybraną godzinę. 

Każdy uczeń chcący wziąć udział w zajęciach musi dysponować urządzeniem z dostępem do Internetu oraz zalogować się do platformy używając swojego lub rodziców adresu e-mail.  

Jak zarejestrować się na bezpłatną lekcję online? 

Aby zarejestrować się na zajęcia Powietrznej Akademii planowane na piątek, 15 maja wystarczy kliknąć w >>>TEN LINK<<<, a następnie należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny dostępny na stronie i potwierdzić rejestrację klikając [REJESTRUJ]. W wiadomości zwrotnej, wysłanej na podany adres mailowy znajdzie się instrukcja oraz bezpośrednie odnośniki do zajęć edukacyjnych.

Liczba miejsc na lekcjach online jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Lekcje prowadzone będą w formie wykładu połączonego z eksperymentami i pokazami. Uczniowie będą mieli możliwość zadawania pytań prowadzącym edukatorom.

 

Artykuł partnera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe