Tomaszowskie: Uwaga, wścieklizna! (TYLKO W GAZECIE)

  • 05.05.2020, 08:13
  • m
Tomaszowskie: Uwaga, wścieklizna! (TYLKO W GAZECIE)
Pod koniec kwietnia w Sabaudii, w gminie Tomaszów Lub., znaleziono padłego lisa chorego na wściekliznę. Na baczności powinni mieć się mieszkańcy gminy i miasta Tomaszów Lub. oraz gminy Tarnawatka.

Obszar zagrożony wścieklizną zwierząt obejmuje w gminie Tomaszów Lubelski miejscowości: Sabaudia, Dąbrowa Tomaszowska, Wieprzowe Jezioro, Przecinka, Górno, Justynówka, Majdanek, Majdan Górny, Łaszczówka, Rogóźno; w gminie Tarnawatka: Dąbrowę Tarnawacką, Wieprzów Tarnawacki i Wieprzów Ordynacki. W strefie tej jest także miasto Tomaszów Lubelski. Pojawią się tam tablice ostrzegawcze.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe