Hrubieszów: Piękna budowa

  • 07.05.2020, 07:00
  • par
Hrubieszów: Piękna budowa Siedziba Nadleśnictwa Strzelce w Hrubieszowie
Wybudowana w 2019 roku siedziba Nadleśnictwa Strzelce uczestniczy w ogólnopolskim konkursie "Modernizacja Roku&Budowa XXI wieku".

Do tegorocznej edycji konkursu organizowanego od niemal ćwierćwiecza przez Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego, zgłoszono ponad 340 obiektów, w tym hrubieszowską siedzibę Nadleśnictwa Strzelce.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Detektyw
Detektyw 08.05.2020, 07:23
Gigant przez oszusta budowany z BUDMATU . Czy prokuratura jest skorumpowana do cna ??? Tak ręka ,rękę myje . Układ zamknięty ,tak Polskę nie pobudujemy .Czy Kronikę czytaj osoby myślące logicznie ?
Jacek   S
Jacek S 08.05.2020, 14:03
Kiedyś sprawą zainteresowałem Bogdana K. z Kroniki i nic z tego nie wyszło .Chodzi o firmę B . i oszustwa na dużą skale podatków .
kiki
kiki 07.05.2020, 19:58
Budynek biurowy był potrzebny , ale czy tak duży i tak drogi ?
Taki ktoś
Taki ktoś 07.05.2020, 15:07
Budynek ładnie się prezentuje,ale dużo traci przez brak zieleni,drzew takich naszych rodzimych,nie iglaków. Budynek nadleśnictwa bez tła. Źle to wygląda
Joanna  M .
Joanna M . 07.05.2020, 14:28
Budynek robi wrażenie ,inwestycja Lasów Państwowych to za pieniądze z budżetu państwa .Lepiej przeznaczyć na rozbudowę szpitala w Hrubieszowie ,pożytek większy na poprawę zdrowia mieszkańców okolicy .Wykonawca znany jest od wielu lat w Hrubieszowie z realizacji inwestycji w budżetówce . Wiadomo że takie przetargi są ustawione ,a fakt zatrudniania na czarno to chleb powszedni .Znam nie jedną budowę tak to prawda .Na rzetelność Kroniki nie ma co liczyć ,to sponsor wspólnych imprez .
mieszkaniec
mieszkaniec 07.05.2020, 16:28
Szpital rozbudować o nowe oddziały bardziej jest potrzebne niż dwór leśniczym . Szkoda że biura są ważniejsze a nie zdrowie mieszkańców Hrubieszowa ?
mieszkaniec
mieszkaniec 07.05.2020, 16:28
Szpital rozbudować o nowe oddziały bardziej jest potrzebne niż dwór leśniczym . Szkoda że biura są ważniejsze a nie zdrowie mieszkańców Hrubieszowa ?
Technik  budownictwa  ogólnego
Technik budownictwa ogólnego 07.05.2020, 09:03
Budynek stylowo piękny ,inwestycja kosztowna reprezentacyjna .Druga strona medalu to wykonawca BUDMAT wiele razy opisywany z tego że nie jest to firma uczciwa . Redakcji proponuję poznać temat tej sprawy z punktu dziennikarstwa śledczego .Oceny są w internecie na stronach opinii gowork.pl/opinie . Temat godny uwagi na czas kryzysu finansów państwa i sytuacji ZUS .

Pozostałe