Jerzy Bojko wspomina... (TYLKO W GAZECIE)

  • 08.05.2020, 06:05
  • tomt
Jerzy Bojko wspomina... (TYLKO W GAZECIE) Trener Jerzy Bojko podkreśla, że ówczesna czwarta liga była bardzo mocna, a Granica wielokrotnie jeździła na wyjazdy z noclegiem.
W naszej wspomnieniowej podróży z czasów i lig minionych zawitamy tym razem do sezonu 1997/1998, a o kulisach meczu Kryształ Werbkowice – Granica Lubycza Królewska opowie trener Jerzy Bojko.

Choć za zwycięstwo przyznawano już wówczas trzy punkty, to nazewnictwo lig było w pełni przejrzyste i czwarta liga była czwartą. Spotkanie miało miejsce w ostatniej kolejce chełmsko-zamojskiej klasy międzyokręgowej. W nowym sezonie (1998/1999) powstać miała czwarta liga o zasięgu Zamość, Chełm, Kielce i Tarnobrzeg. Z grupy chełmsko-zamojskiej awansować miało pięć zespołów.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe