Zamość: Ubogie rodziny mogą liczyć na wsparcie

  • 03.05.2020, 11:09
  • Materiał nadesłany
Zamość: Ubogie rodziny mogą liczyć na wsparcie Fot. sw.gov.pl
Funkcjonariusze i pracownicy Zakładu Karnego w Zamościu zorganizowali akcję charytatywną, z której dochód przeznaczony zostanie na zakup żywności z długim terminem przydatności do spożycia oraz słodyczy dla dzieci. Artykuły spożywcze trafią po weekendzie majowym do Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu, skąd zostaną przekazane do najbardziej potrzebujących zamojskich rodzin.

W tym trudnym czasie pandemii nie możemy pozostawać obojętni na los drugiego człowieka. Wsparcie dla naszej lokalnej społeczności buduje poczucie wspólnoty i bezpieczeństwa. W ramach akcji #ResortSprawiedliwościPomaga przekazaliśmy już miliony maseczek, przyłbic, czy litrów płynu dezynfekującego.

– Ponad pół miliona złotych z Funduszu Sprawiedliwości otrzymał zamojski szpital. Nie zapominamy też o potrzebujących pomocy rodzinach, czego przykładem jest prowadzona zbiórka. Mieszkańcy Zamościa i całej Zamojszczyzny mogą na nas liczyć – powiedział wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski. – Głęboko wierzę, że nasza spontaniczna i bezinteresowna akcja znajdzie zainteresowanie z Państwa strony. W razie pytań pozostaję do dyspozycji. 

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe