Zamość: Uczeń Mechanika miał poważny wypadek. Potrzebna krew dla Michała

  • 02.05.2020, 07:00
  • ak
Zamość: Uczeń Mechanika miał poważny wypadek. Potrzebna krew dla Michała Fot. pixabay.com
Michał ma kilkanaście lat przeszedł poważny wypadek. walczy o życie w szpitalu. Potrzebuje krwi. O pomoc dla niego zaapelowała szkoła: Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Zamościu.

"Uczeń naszej szkoły uległ poważnemu wypadkowi, jest w bardzo ciężkim stanie i walczy teraz o życie. Aby możliwe były wszystkie operacje, będzie potrzebował bardzo dużo krwi i osocza. Jeśli ktokolwiek z Was chciałby mu pomóc, to oddając krew lub osocze trzeba podać, że jest to krew dla niego:
Michał Pogudz, szpital Ludwika Rydygiera w Krakowie, Oddział Oparzeń" – napisano w komunikacie na facebookowym profilu zamojskiego Mechanika.

Wszyscy, którzy chcieliby wspomóc młodego człowieka w walce o życie i zdrowie, mogą oddać krew (bez względu na to, jaką mają grupę) w zamojskim odddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, przy szpitalu "papieskim" na ul. Al. Jana Pawła II 10. Dawcy są przyjmowani od poniedziałku do piątku w godz. 7-13.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe