Wypadek motocyklisty w Wólce Wieprzeckiej

  • 02.05.2020, 06:36
  • ak
Wypadek motocyklisty w Wólce Wieprzeckiej Fot. KMP Zamość
Młody, 26-letni mężczyzna trafił do szpitala po wypadku w Wólce Wieprzeckiej. 26-latek jechał motocyklem. Stracił nad nim panowanie i przewrócił się.

Do zdarzenia doszło w czwartek (30 kwietnia) wieczorem. Yamahą jechał przez Wólkę Wieprzecką 26-letni mieszkaniec gminy Zwierzyniec. W pewnym momencie stracił panowanie nad motocyklem, zjechał na pobocze, a tam maszyna się wywróciła.

Młody mężczyzna został karetką przetransportowany do szpitala. Pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu. Policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania.

– Pamiętajmy, że jazda zgodnie z przepisami i odpowiednią prędkością dostosowaną do panujących na drodze warunków oraz trzeźwość za kierownicą zwiększa szansę na bezpieczne dojechanie do celu podróży – podkreśla Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jurek
Jurek 02.05.2020, 14:36
Wcale mnie to nie dziwi!! codziennie na ul. Peowiaków od ronda przy cmentarzu w kierunku przejazdu kolejowego motocykliści urządzają sobie testy szybkości. Pół biedy kiedy sobie motocyklista wyrządzi szkodę-jego sprawa , jego wybór ale ul. Peowiaków jest ulicą ruchliwą i istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo kolizji z innymi uczestnikami ruchu. Mamy na obszarze zabudowanym ograniczenie prędkości do 50 km/godz.a oni pędzą niejednokrotnie powyżej 100 km/godz. Przelatują w wielkim hukiem i rykiem silnika. Zastanawiam gdzie jest nasza "dzielna" Policja?? co robi?? wypisuje chyba mandaty pieszym bo tych można łatwo złapać. Najwyższa pora aby coś zrobili z tymi szaleńcami na motocyklach.
Uszy więdną
Uszy więdną 02.05.2020, 07:04
Szybciej niech jeżdżą...
Durnie

Pozostałe