Drogowi piraci na celowniku policji

  • 29.04.2020, 14:00
  • ak
Drogowi piraci na celowniku policji Fot. policja.pl
Nadmierna prędkość to najczęstsza przyczyna wypadków drogowych, także tych śmiertelnych. Ale niektórym najwyraźniej wydaje się, że są niezniszczalni i nieśmiertelni. Kierowców, którzy lubią zbyt mocno nacisnąć pedał gazu, nie brakuje. Niektórych udaje się wyłapać policji. Tak było w ostatnich dniach w powiecie zamojskim.

W Białogrzegach policjanci drogówki zatrzymali 21-latka z gminy Nielisz, który pędził audi przez wieś z prędkością 130 km/h. W tej samej miejscowości wpadł też 53-latek z gminy Zamość, który swojego seata rozpędził do 116 km/h. W Bortatyczach policjanci namierzyli 49-latkę w volvo. Mieszkanka powiatu lubelskiego jechała z prędkością 109 km/h. 105 km/h miał na liczniku forda 59-letni mieszkaniec Rzeszowa. Został zatrzymany również w Bortatyczach. Z kolei w Zarudziu 40-latek z gm. Nielisz hondą przekroczył dopuszczalną prędkość o 56 km/h. O 54 km/h za szybko jechała zaś ulicą Legionów w Zamościu kierująca fordem 48-letnia mieszkanka miasta. Identyczne przekroczenie prędkości zaliczyła zatrzymana w Rozłopach 32-latka, która kierowała toyotą.

Wszyscy ci piraci drogowi otrzymali mandaty, punkty karne, a ich prawa jazdy zostały zatrzymane.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Święte Krowy
Święte Krowy 30.04.2020, 00:17
Jak piraci to może ktoś wyjaśni czy Jaśnie Pan Radny Zwolak ma immunitet i prowadząc samochód może trzymać w ręce telefon?
Nie tylko trzymać ale i filmować co za oknem i chwalić się tym publicznie. A reakcji Policji zero
https://imgur.com/vDdb21I
Cyk pyk
Cyk pyk 30.04.2020, 08:07
Pan Zwolak może wszystko bo to przecież on załatwił obniżki paliwa nie tylko w Zamościu ale i na całym świecie.
Poza tym przez telefon podczas jazdy nie można rozmawiać, a nagrywać już tak.
Zwolak na Króla
Zwolak na Króla 01.05.2020, 00:33
Nie wiesz wszystkiego ale podobno Królowa Angielska chciała abdykować i przekazać koronę Zwolakowi. A on że nie! Odmówił i powiedział że skoro jego kolega nie dostał się do PE to i on tu zostanie. Poświęci się. No i Zwolak to światowy gość, zawsze wie jak ustawić się do zdjęcia

Pozostałe