Werbkowice: Helena Matwiej skończyła 100 lat. Była wspaniała impreza

  • 06.02.2017, 18:22
  • ak
Werbkowice: Helena Matwiej skończyła 100 lat. Była wspaniała impreza UG Werbkowice
Helena Matwiej z Werbkowic świętowała w niedzielę (5 lutego) swoje setne urodziny. Było wielu gości, mnóstwo serdeczności i upominków.

Dostojna jubilatka urodziła się w 1917 roku w Ludwikowie. Przeżyła już 100 lat, wychowała pięcioro dzieci, doczekała się również dziewięciorga wnuków, jedenaściorga prawnuków, a nawet czworga praprawnuków.

Niedzielne uroczystości z okazji urodzin pani Heleny rozpoczęły się mszą świętą w Kościele Matki Boskiej Królowej Polski w Zamościu. W nabożeństwie brała udział jubilatka, ale też jej liczna rodzina i wielu gości.

Przybyli również wójt  Werbkowic Lech Bojko, zastępca kierownika USC w Werbkowicach Krystyna Łuszczak oraz kierownik Placówki Terenowej KRUS w Hrubieszowie Maryla Symczuk. Przekazali pani Helenie kwiaty, prezenty i listy gratulacyjne. Jubilatce przekazano również list gratulacyjny przesłany przez Premier RP panią Beatę Szydło.

Na przyjęciu urodzinowym Helena Matwiej otrzymała wiele gorących życzeń, kwiaty i prezenty od rodziny. Nie zabrakło również tradycyjnego toastu i odśpiewano "200 lat".

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe