KONKURS: Szukamy najsympatyczniejszej pary. Mamy dla Was złote obrączki!

  • 07.02.2017, 06:00 (aktualizacja 07.02.2017, 12:43)
  • Kronika Tygodnia - wiadomości z regionu: Zamość, Biłgoraj, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski
KONKURS: Szukamy najsympatyczniejszej pary. Mamy dla Was złote obrączki! freeimages.com
To wyjątkowy konkurs dla zakochanych par. Jeśli chcecie być razem, planujecie wspólną przyszłość i ślub, to będą wam potrzebne obrączki. Możecie je wygrać już teraz. I to jakie - złote, piękne, wyjątkowe, niepowtarzalne. Zgłoście się do naszego plebiscytu. Szukamy Najsympatyczniejszej Pary na Zamojszczyźnie! No przecież to możecie być Wy!

Czekamy na pary, które dopiero zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu. Nieważne, czy ustaliliście już datę i miejsce ślubnej ceremonii, macie listę gości, rezerwację sali na wesele itd. Nie ma znaczenia to, gdzie mieszkacie. Z przyjemnością powitamy wszystkie szczęśliwe pary, z małych i większych wsi, miast i miasteczek.

Wasz wiek? A czy to ważne? Przecież zakochać się można w każdym wieku. Nie ma też znaczenia czy znacie się od kilku tygodni, miesięcy czy od wielu lat. Jeśli się kochacie i chcecie być razem, zgłoście się do tego plebiscytu. Tylko u nas możecie zdobyć wyjątkową, wspaniałą, cenną nagrodę – złote obrączki.  

Zgłoszenie (zawierające zdjęcie/-a pary i opis) można dostarczyć do redakcji osobiście, wysłać pocztą na adres: "Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość bądź pocztą elektroniczną: [email protected] oraz na nasz profil na Facebooku. 

Fotografie będziemy prezentować na naszych łamach, a potem rozpocznie się głosowanie. Zaszczytny tytuł Najsympatyczniejszej Pary Zamojszczyzny przypadnie tej parze, która otrzyma najwięcej głosów. Nagrodą będą piękne, cenne, złote obrączki z Pracowni Biżuterii Dariusza Królikowskiego z Zamościa.

Kronika Tygodnia - wiadomości z regionu: Zamość, Biłgoraj, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe