Wyznaj miłość na łamach "Kroniki"

  • 07.02.2017, 06:00
  • Kronika Tygodnia - wiadomości z regionu: Zamość, Biłgoraj, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski
Wyznaj miłość na łamach "Kroniki"
Walentynki już wkrótce. Chcesz powiedzieć komuś "kocham"? Możesz to zrobić na stronach najciekawszego tygodnika na Zamojszczyźnie! Miłość to najpiękniejsze uczucie, którym z całą pewnością warto pochwalić się przed całym światem.

Najważniejszy dzień w roku, Święto Zakochanych, zbliża się wielkimi krokami. To najlepszy moment, by okazać komuś sympatię, podziw lub uwielbienie. Jeśli chcesz wyznać, co masz w głębi serca, ale nie masz śmiałości powiedzieć tego osobiście lub po prostu pragniesz zrobić wyjątkową niespodziankę swojej "drugiej połówce", to mamy dla Ciebie propozycję.

Napisz miłosną wiadomość lub walentynkowe życzenia, wyślij na facebookowy profil "Kroniki Tygodnia", a my opublikujemy je wszystkie w naszej gazecie we wtorek za tydzień, dokładnie 14 lutego, w specjalnym, walentynkowym dodatku!

Nie wstydź się wyrażać swoich emocji. Słowa mają niepowtarzalną wartość, a słowa miłości są najpiękniejszym prezentem. Do serdeczności możesz dołączyć też zdjęcie – swoje, ukochanej osoby lub zakochanej pary razem.

Na walentynkowe wpisy czekamy do piątku 10 lutego do godz. 12. Nie zwlekaj! Spraw, by tegoroczne Walentynki były niezapomniane.

Kronika Tygodnia - wiadomości z regionu: Zamość, Biłgoraj, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe