Zamość: Maseczkomat przy ryneczku (TYLKO W GAZECIE)

  • 22.04.2020, 15:10
  • AP
Zamość: Maseczkomat przy ryneczku (TYLKO W GAZECIE)
W nocy z 15 na 16 kwietnia przy zielonym ryneczku przy ul. Orzeszkowej "ktoś" postawił automat do zakupu maseczek.

W tym sęk, że nie wiadomo kto. Przyszedłem rano do pracy i już stał. Nikomu jednak nie przeszkadza. Ludzie się zatrzymują i chyba kupują maseczki. Gdyby spółdzielnia wiedziała o tym, na pewno by nas powiadomiła – zastanawia się Grzegorz Kukiełka, kierownik zielonego rynku przy Orzeszkowej. 

O maseczkomacie nie wiedziała także Elżbieta Kucharska, przewodnicząca os. Orzeszkowej-Reymonta ani Janina Gąsiorowska, honorowa przewodnicząca. Obie panie nie kryły zaskoczenia. Pani Janina rano robiąc zakupy, dostrzegła automat i wiedziała tylko tyle, że "ktoś go postawił". 

Następnego dnia, w piątek 17 kwietnia wszystko już było jasne. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe