W Tomaszowie dezynfekują

  • 23.04.2020, 07:06
  • m
W Tomaszowie dezynfekują
W związku z pandemią koronawirusa w Tomaszowie Lubelskim prowadzona jest dezynfekcja przestrzeni publicznych. Do odkażania używane są środki zalecane przez Głównego Inspektora Sanitarnego.

Wielkie odkażanie zaczęto 9 kwietnia. Pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg odkażali środkiem dezynfekcyjnym wiaty przystankowe na dworcu busów przy ul. Armii Krajowej, przy ul. Lwowskiej i ławki przy rynku. Dzień później dodatkowo także ogrodzenie i chodnik przy budynku poczty, Zielony Rynek oraz place przed kościołami. Te same miejsca odkażano także 16 kwietnia. 

 – W miejscach, w których największy ruch jest rano, odkażanie rozpoczęliśmy już od godziny 5 rano. Dodatkowo środkiem dezynfekującym były spryskiwane kosze uliczne – tłumaczy Tadeusz Wagner, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Tomaszowie Lubelskim. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe