Kolejne wydanie Kroniki Tygodnia już gotowe

  • 20.04.2020, 18:40
  • Kronika Tygodnia
Kolejne wydanie Kroniki Tygodnia już gotowe
Od wtorku 21 kwietnia możecie kupować nowy numer Kroniki Tygodnia. Będzie dostępny w tradycyjnej formie papierowej, ale też jako e-wydanie. O czym piszemy?

>>>> Nie wiemy jakimi drogami trafił do nas wirus. Nikogo nie oskarżamy i nie szukamy winnych – mówi Jolanta Markiewicz, szefowa ośrodka w Majdanie Ruszowskim, gdzie stwierdzono kilkanaście zakażeń koronawirusem.

>>>> Z powodu koronawirusa w budżecie Zamościa może zbraknąć nawet 30 mln zł. Co to oznacza? redukcje i zwolnienia pracowników.

>>>> Wszyscy wiedzą, że muszą się odbyć, ale nikt naprawdę nie wie kiedy. I nie chodzi o wybory prezydenckie, ale o wybory uzupełniające do rad gmin w Aleksandrowie i Józefowie. 

>>>> Zmarła najstarsza mieszkanka gminy Sułów. Anna Głowala przeżyła w zdrowiu i pogodzie ducha 103 lata.

>>>> W Rogalinie (gm. Horodło) spaliła się hurtownia chemiczno-spożywcza. Straty oszacowano na około 800 tys. zł.|

>>>> Radni Zamościa przyznali dotacje na remont kościołów i kamienic. Kto, ile i na co dostanie?

>>>> Z cyklu "Zamojskie ulice" piszemy o ul. Śląskiej na os. Karolówka. Wiąże się z nią mnóstwo opowieści. 

>>>> 440 lat temu, a dokładnie 10 kwietnia 1580 roku, Jan Zamoyski, kanclerz wielki koronny, wydał akt lokacji miasta nazwanego Nowym Zamościem . Tak powstało prywatne miasto.

>>>> Są w różnym wieku. Wzięły się do szycia maseczek. Jest to ich dar serca. A serca mają ogromne. Poczytajcie, co mówią o sobie i swoich koleżankach.

To zaledwie ułamek tematów z tego numeru. Znacznie więcej w wydaniu papierowym i e-wydaniu.

 

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe