Na pomoc starszej pani

  • 16.04.2020, 15:07
  • m
Na pomoc starszej pani
Starsza pani mieszka samotnie, choruje. Ktoś powiadomił policję, że od dłuższego czasu nie ma z nią kontaktu. Policjanci pojechali sprawdzić czy kobieta nie potrzebuje pomocy. Okazało się, że potrzebuje. I to bardzo.

15 kwietnia po godz. 19. policyjny  został wysłany został do jednego z mieszkań przy ul. Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim. Według zgłoszenia , miała mieszkać tam samotna schorowana kobieta, której zdrowie i życie może być zagrożone.

Kiedy mundurowi przybyli pod wskazany adres i zapukali do drzwi, z wnętrza mieszkania usłyszeli wołanie o pomoc.

Policjanci wezwali pogotowie ratunkowe i Straż Pożarną. Po wyważeniu drzwi dostali się do środka mieszkania. Tam zastali leżącą na podłodze 80-latkę. Kontakt z kobietą był utrudniony. Karetka zabrała ją do szpitala.

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe