Kilkaset litrów alkoholu dla szpitali

  • 15.04.2020, 14:27
  • m
  Kilkaset litrów alkoholu dla szpitali
Krajowa Administracja Skarbowa przekazała szpitalom ponad 880 litrów alkoholu. Zostanie wykorzystany do przygotowania preparatu dezynfekującego.

9 i 14 kwietnia Naczelnik Urzędu Skarbowego w Chełmie w przekazał 310 litrów skażonego alkoholu etylowego Publicznemu Szpitalowi Wojewódzkiemu im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu; 286 litrów - Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. Jana z Dukli w Lublinie oraz 286 litrów - Samodzielnemu Publicznemu Zespołowi Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim.

  Tym samym alkohol pochodzący z przestępstwa i nienadający się do spożycia – zostanie wykorzystany w słusznej sprawie. W    przygotowaniu są kolejne partie alkoholu dla kolejnych jednostek. – informuje Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe