Poświąteczne wydanie Kroniki Tygodnia już od wtorku

  • 13.04.2020, 15:38
  • Kronika Tygodnia
Poświąteczne wydanie Kroniki Tygodnia już od wtorku
Święta, święta i po świętach, a już we wtorek, 14 kwietnia ukaże się kolejne wydanie Kroniki Tygodnia. Kupić je możecie w punktach sprzedaży w tradycyjnej formie papierowej, ale również, bez wychodzenia z domu, w postaci e-wydania. O czym przeczytacie w tym numerze?

>>>> Koronowirus w DPS na ul. Żdanowskiej w Zamościu. Jak placówka radzi sobie w czasach epidemii? Skąd płynie pomoc?

>>>> Jesteśmy wszyscy zamknięci w domach, chroniąc w ten sposób siebie i bliskich przed zakażeniem koronawirusem. Jak znosimy taką izolację?

>>>> Prawie 200 tys. zł wypłaciła gmina Trzeszczany rodzinie tragicznie zmarłego robotnika. Co się stało? Kto zawinił?

>>>> Trzysta lat temu odbył się Synod Zamojski. Jego ustalenia odbiły się szerokim echem w całej Europie. Poznajcie te fakty z historii.

>>>> Dni świąteczne nie były dla nacjonalistów ukraińskich czasem odpoczynku od napadów na polskie wioski i kolonie. Banderowcy wybierali nie tylko niedziele, ale też najważniejsze święta, np. Wielkanoc. 

>>>> Honorata Szpinda przeżyła już 100 lat i jeszcze takich świąt Wielkiejnocy nie obchodziła. Nawet, gdy była wojna, ksiądz odprawiał msze. Tyfus też kiedyś nawiedził wieś, ale i wtedy nie było takich zakazów jak dziś.

>>>> Rozwiązała się zagadka zaginięcia 60-latka z gm. Obsza, którego rodzina i policja poszukiwali przez cztery lata. Wciąż poszukiwani są dwoje mieszkańcy powiatu biłgorajskiego. Co się z nimi mogło stać?

>>>> Na polach w okolicach Turkowic znaleziono zwęglone zwłoki mężczyzny. Prawdopodobnie jest to niespełna 40-letni mieszkaniec gminy Tyszowce. Wstępnie ustalono, że oblał się łatwopalną cieczą i podpalił.

>>>> Przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów i chcą dobrowolnie poddać się karze więzienia za czerpanie korzyści z uprawiania prostytucji przez inne osoby.

>>>> Płonie las i trawy w pobliżu elektrowni jądrowej w Czarnobylu, w której 34 lata temu doszło do wybuchu reaktora. Pożar wywołuje obawy o wzrost promieniowania. Służby uspokajają.

>>>> Stres, stres, stres. W kontakcie z pacjentami i w sklepie. A jednak go pokonują. Wychodzą z domu, stawiają czoła rzeczywistości i wypełniają swoje obowiązki. Poznajcie historie takich osób.

>>>> BRW ma swoją siedzibę w Biłgoraju, dlatego pisma o planowanych zwolnieniach grupowych trafiły do tamtejszego PUP. Dotyczą one firm z grupy Black Red White.

To jedynie niewielka część z mnóstwa tematów, które poruszamy w tym numerze. Wszystkie artykuły w całości znajdziecie w wydaniu papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe