Susiec: Sezon tylko na papierze

  • 16.04.2020, 06:00
  • m
Susiec: Sezon tylko na papierze
Czy i kiedy do Suśca przyjadą turyści? – martwią się ci, którzy w tej gminie żyją z turystyki.

Gdyby uchwała rady miała moc sprawczą, chwaliliby ją zapewne po niebiosa wszyscy kwaterodawcy z gminy Susiec. Ale takich cudów nie ma. Sezon kąpielowy rozpocznie się w tej gminie 20 czerwca, ale to tylko "na papierze", bo póki co o turystach można co najwyżej pomarzyć.

W tym roku w gminie Susiec będzie się można kąpać w kąpielisku przy molo w Majdanie Sopockim II. Sezon rozpocznie się 20 czerwca, a zakończy 31 sierpnia. – Taką uchwałę podjęli na ostatniej sesji radni. Podjęli ją, bo obliguje ich do tego prawo. I tylko wójt Zbigniew Naklicki postawił pytanie retoryczne: czy odbędzie się ten sezon turystyczny, by po chwili przyznać, iż obawia się, że nie.   

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe