Tomaszów Lubelski: Miasto dostarcza maseczki mieszkańcom

  • 09.04.2020, 13:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Miasto dostarcza maseczki mieszkańcom Fot. pixabay.com
Jeśli ktoś ma problem ze zdobyciem maseczki ochronnej, może skorzystać z pomocy samorządu. Taką propozycję dla swoich mieszkańców mają władze Tomaszowa Lubelskiego.

Osoby zainteresowane tą propozycją powinny zgłaszać zapotrzebowanie pod numer telefonu: 84 665 97 95, w dni robocze, w godz. 8-14 lub wysyłając wiadomość na adres: [email protected] Należy podać swoje dane: imię, nazwisko i adres zamieszkania)

Maseczki, do wyczerpania zapasów, będą dostarczane pod podane adresy do skrzynek pocztowych. Miasto uprzedza, że zakup dużej ilości maseczek jest ograniczony.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Konfederacja
Konfederacja 13.04.2020, 18:08
W Tyszowcach masek nie dają ,nauczyciele WF są ważniejsi .Radni pochowali się po norach i tylko czekają na sesje [ 220 złotych ] . A co nie można żyć na koszt frajerów mieszkających w tym zad ..upiu . Śmingus dyngus wam się należy ...
wyborca
wyborca 13.04.2020, 15:43
to został tylko Hrubieszów, kiedy maseczki - tylko dla wszystkich mieszkańców, a nie małej grupy, a potem foto, jaka ta rada dobra

Pozostałe