Zamość: Już ponad 14 tys. zł w internetowej zbiórce dla służby zdrowia

  • 09.04.2020, 11:00
  • red.
Zamość: Już ponad 14 tys. zł w internetowej zbiórce dla służby zdrowia
Internetowa zbiórka pieniędzy trwa dopiero kilka dni, a na koncie jest już ponad 14 tys. zł. Pieniądze w ramach akcji "Zamość na zdrowie" zostaną przeznaczone na potrzeby miejskich placówek medycznych i zabezpieczenie ich pracowników przed koronawirusem.

Pieniądze można wpłacać za pośrednictwem portalu siepomaga.pl TUTAJ. Zbiórkę zainicjował Zamojski Klub Rotarjański, a w sparcia przedsięwzięciu udzielił prezydent Andrzej Wnuk.

– Szalejąca pandemia koronawirusa zagraża nam wszystkim. Jest to sytuacja, która zmusza nas do niestandardowych działań i zachowań. Apelujemy do mieszkańców Zamościa i regionu, abyście wsparli nas w tych działaniach, bo w jedności jest siła. Każdy grosz, który na to przeznaczymy, pozwoli nam wspólnie zabezpieczyć personel medyczny, który na pierwszej linii dba o nasze życie i zdrowie – zachęca do zbiórki Krzysztof Bork reprezentujący Rotary Klub Zamość.

Cel jaki postawili przed sobą inicjatorzy akcji to zebranie 50 tys. zł i przeznaczenie ich na zakup m.in. maseczek, rękawic, fartuchów i przyłbic.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe