Tomaszów Lubelski: Handlujący przekonali burmistrza (TYLKO W GAZECIE)

  • 08.04.2020, 15:00
  • m
Tomaszów Lubelski: Handlujący przekonali burmistrza (TYLKO W GAZECIE)
Od poniedziałku 6 kwietnia znów czynne jest targowisko "Zielony Rynek" w Tomaszowie Lubelskim.

Niedawno minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski apelował do samorządów o niezamykanie targowisk i bazarów, bo to miejsca pracy wielu osób i ich rodzin oraz zbytu produktów rolnych. Nie nakazuje też zamykania targowisk główny inspektor sanitarny. 

W wytycznych z 25 marca rekomenduje jednak zarządcom targowisk i bazarów "w celu zapobiegania zagrożeniu, jakim jest ryzyko zakażenia COVID-19, w tych miejscach handlu"  stosowanie w rygorystyczny sposób wymagań higienicznych. A to już jest spory problem. Nie wszystkie samorządy są w stanie z nim sobie poradzić. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 09.04.2020, 06:44
Fajnie. Ale reklama powyższa życząca ,,wesołych'' świąt to raczej dla głupków.

Pozostałe