Łabunie mają dość ludzkiej nienawiści! (TYLKO W GAZECIE)

  • 07.04.2020, 07:00
  • Bogdan Nowak
Łabunie mają dość ludzkiej nienawiści! (TYLKO W GAZECIE) Fot. Bogdan Nowak
W Łabuniach hurtownicy dostarczają towar tylko do bramy, inni odmawiają transportu.

Mieszkańcy Łabuń mają żal, że z gminy zrobiono ognisko koronawirusa. Plotki i zwyczajny hejt dotknęły nie tylko przedsiębiorców, ale i pracowników dojeżdżających do innych miejscowości. Kilka firm zabroniło im wstępu i wysłało na przymusowe urlopy. Mariusz Kukiełka, wójt gminy Łabunie, w swoim oświadczeniu pisze o strachu i panice, które są złymi doradcami.

W ostatnim czasie wiele osób niejednokrotnie zostaje zmieszanych z błotem. Są wyzywani i wytykani palcami, bo "ty jesteś z Łabuń, więc trzymaj się z daleka" – żali się jedna z naszych czytelniczek (nazwisko do wiadomości redakcji). – Niektórzy ludzie dostali dwutygodniowy urlop nazwany "kwarantanną", bo pochodzą z Łabuń, mimo że nie chodzili w ostatnim czasie do kościoła, nie kontaktowali się z ludźmi zarażonymi oraz przebywającymi na prawdziwej kwarantannie. Jak tak można? 

Z relacji naszych czytelników wynika, że do takich sytuacji dochodziło w kilku firmach w Zamościu i na Zamojszczyźnie. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

 

Bogdan Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ostatni sprawiedliwy
Ostatni sprawiedliwy 09.04.2020, 06:10
Bez przesady, a jak zachowali by się mieszkańcy Łabuń gdyby epidemia była nie u nich tylko w gminie obok? Na bank tak samo!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 07.04.2020, 22:47
Za to wchodząc do biedronki i mówiąc że jestem z Łabuń w sklepie robi się pustka i masz cały sklep dla siebie .
Mieszkanka Łabuń
Mieszkanka Łabuń 07.04.2020, 22:44
Wnuk był na tyle sprytny żeby odwrócić uwagę od Zamościa ale już zapomniał oświadczyć że w Zamościu jest takich osób więcej. Hospitalizują osoby zakażone z którymi styczność na personel.
Damex
Damex 07.04.2020, 20:44
Kilka dni temu,ale chyba na innej stronie ktoś fajny komentarz napisał:
"Epidemia minie,niesmak pozostanie..."
Bu
Bu 07.04.2020, 11:37
Bez przesady, jaki hejt?. Ja z tej gminy i naturalne jest, ze teraz wszyscy trzymaja się na odległości. To zdrowy rozsądek.
Ania
Ania 08.04.2020, 07:33
Normalna zapobiegliwość jaki tam hejt.
jaki hejt
jaki hejt 07.04.2020, 13:40
Ktoś musi nakręcać tą sytuację wmawiając, że jest fala hejtu. Ja nie odczuwam żadnej fali hejtu. Jednak na całym świecie w takich momentach tak na prawdę wychodzi prawdziwa natura niektórych ludzi. To jest właśnie czas na to, by poznać tak na prawdę ludzi takimi jakimi są, bez masek. Teraz właśnie jest na to czas, by zobaczyć, kto kim na prawdę jest. Teraz jest czas, by zweryfikować i móc powiedzieć chamowi, że jest chamem. Teraz jest też czas, by zrobić selekcję w swoim kręgu znajomych - z kim warto mieć kontakt, kogo unikać, by pozbyć się złych energii. Wtedy każdemu będzie lepiej się żyło. Po co przebywać w kręgu osób hejtujących, łżących, udających szczerych i miłych, mówiących o swojej życzliwości, atak na prawdę utopili by w łyżeczce wody. Raczej trzeba powiedzieć wreszcie nie stop hejtowi, ale stop obłudnikom, fałszywcom i zazdrośnikom.
Lolo
Lolo 07.04.2020, 11:23
To wszystko Nakręcił Nowak wielki Prezydent małego wzrostu w swoich komentarzach
Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy 07.04.2020, 16:52
Lolo Nowak to chyba ty jestes jak nie wiesz czlowieczku o czym piszesz to nie pisz wstydu oszczedż pierwsze dowiedz sie nazwisko prezydenta
Cardi
Cardi 07.04.2020, 09:43
Gorzej niż średniowiecze,.....
ale przyjdzie kryska na matyska,
kwarantana się skończyła...ludzie po badaniach mają pewność że są zdrowi, ale wyszło jakimi inni są ..."ludźmi"... chyba jednak za wielkie słowo dla tych ...

Jestem spoza tej miejscowości,choć tam mialem styczność i kwarantane.. wynik negatywny... ale w trakcie kwarantanny odczułem serdeczność i chęć pomocy...zakupów itp od znajomych i sąsiadów a po kwarantannie bez zmian...
Krzysztof
Krzysztof 07.04.2020, 07:39
To jest Polski Naród 2 dni wcześniej się spotykali a teraz be bo z Łabuń pamiętajcie że karma wraca a z góry wszystko widać
Dominika
Dominika 07.04.2020, 09:15
Dokładnie. Zgadzam się z Panem. Ludzie teraz są "bez serca" mogło się to przytrafić innej gminie czy miejscowości. Zamiast się wspierać rodzą się hejty. Ludzie opanujcie się. Trochę zdrowego rozsądku w tej pandemii się przyda.

Pozostałe