Za dużo wiernych w kościele? Policjanci to wyjaśnią (TYLKO W GAZECIE)

  • 07.04.2020, 08:00
  • lew
Za dużo wiernych w kościele? Policjanci to wyjaśnią (TYLKO W GAZECIE)
Czy w kościele parafialnym w Goraju oraz w jednej z biłgorajskich świątyń złamano zasady bezpieczeństwa? To bada policja.

1 kwietnia przez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa biłgorajscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące łamania zasad bezpieczeństwa w jednym z biłgorajskich kościołów, a dzień później – w Goraju. – Oba zgłoszenia dotyczyły zbyt dużej liczby wiernych przebywających w jednym miejscu – informuje Joanna Klimek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju. – Jesteśmy w trakcie weryfikacji tych zgłoszeń.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
To jest skandal
To jest skandal 09.04.2020, 11:36
Jeszcze obowiązuje Konstytucja i Konkordat. Ilość osób w kościele powinna być dostosowana jak w sklepie do powierzchni. Tak trudno ruszyć głową.

Pozostałe