Zamość: Powtórka online przed maturą. Lekcje dostępne dla wszystkich

  • 06.04.2020, 11:06
  • red.
Zamość: Powtórka online przed maturą. Lekcje dostępne dla wszystkich Fot. pixabay.com
Od dzisiaj (6 kwietnia) maturzyści z zamojskich liceów i techników będą mogli uczestniczyć w prowadzonych online zajęciach powtórkowych. Poprowadzą je nauczyciele miejskich szkół. Zaplanowano lekcje zarówno z przedmiotów na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.

W komunikacie adresowanym do maturzystów, który opublikowano na stronie internetowej miasta Zamość czytamy:

"W wybrane dni tygodnia nauczyciele z zamojskich szkół m.in. poloniści, matematycy, biolodzy, historycy, angliści,  będą przygotowywać Was do majowego egzaminu dojrzałości. 

Aby móc uczestniczyć w zajęciach on- line, należy mieć zainstalowaną aplikację „ZOOM”, a następnie kliknąć „JOIN” lub „JOIN A MEETING”. W polu ID wpisujemy numer – hasło dostępu do danej lekcji."

Numer ID ma być publikowany każdego dnia, w którym będą odbywać się zajęcia online, w tabeli z harmonogramem na portalu www.zamosc.pl, a także na stronach internetowych szkół średnich.

Po wpisaniu danych i włączeniu się do spotkania, zajęcia rozpoczynają się.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ali_ali
https://www.blogtopnew.com 16.04.2020, 04:47
good!
https://www.blogtopnew.com

Pozostałe