Kobieta z powiatu zamojskiego z koronawirusem

  • 05.04.2020, 10:03
  • red.
Kobieta z powiatu zamojskiego z koronawirusem Fot. pixabay.com
Od wczoraj w naszym województwie przybył tylko jeden przypadek zakażenia koronawirusem. Dotyczy mieszkanki powiatu zamojskiego.

Z informacji przekazanych przez służby wojewody wynika, że zakażona koronawirusem SARS-CoV-2 kobieta ma powyżej 61 lat. Jest stan jest określany jako dobry. Pacjentka zaraziła się od osoby, u której koronawirus został potwierdzony wcześniej.

W całym kraju od wczoraj przybyło natomiast aż 207 przypadków zakażeń. Dotyczą one: 93 osób z woj. mazowieckiego, 38 osób z woj. śląskiego, 20 osób z woj. dolnośląskiego, 12 osób z woj. świętokrzyskiego, 11 osób z woj. małopolskiego, 11 osób z woj. wielkopolskiego, 8 osób z woj. podkarpackiego, 5 osób z woj. pomorskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego, 3 osób z woj. lubuskiego, 2 osób z woj. warmińsko-mazurskiego i 1 osoby z woj. lubelskiego.

Ministerstwo zdrowia informuje również o kolejnych pięciu ofiarach śmiertelnych. To 41-letnia kobieta i 84-letni mężczyzna ze szpitali w Krakowie, 71-letni mężczyzna ze szpitala w Poznaniu, 77-letnia kobieta ze szpitala w Bolesławcu i 59-letni mężczyzna ze szpitala w Polanicy-Zdroju.

W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 3834/84 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Edek
Edek 06.04.2020, 00:07
Ludzie opanujcie się. Ile chodzi nas i nie wiemy że mamy Koronę . A tu krzyk bo potwierdzone

Pozostałe