Józefów: Zrób sprawunki na święta. Otwierają targowisko

  • 04.04.2020, 08:10
  • ak
Józefów: Zrób sprawunki na święta. Otwierają targowisko Fot. pixabay.com
Bazar w Józefowie, podobnie jak wiele innych w regionie, został w związku z epidemią koronawirusa zamknięty, ale w poniedziałek, 6 kwietnia będzie tam można zrobić zakupy.

Decyzję o otwarciu targowiska na jeden dzień podjęły władze gminy. Samorząd postanowił umożliwić lokalnym rolnikom sprzedaż płodów rolnych, a klientom dać szansę zakupu zdrowych artykułów żywnościowych. 

Na straganach mogą być jednak oferowane jedynie artykuły żywnościowe, np. warzywa i owoce, jajka, miód, oleje, kasze, płatki, ryż, orzechy, nasiona czy grzyby.

Zarówno sprzedający, jak i kupujący muszą jednak pamiętać o obowiązujących obostrzeniach. Przy jednym stanowisku może stać najwyżej trzech klientów, którzy zachowają odległość minimum 2 metrów od siebie. Osoby niepełnoletnie mogą iść na zakupy tylko pod opieką kogoś dorosłego.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe