Zamość: Internetowa zrzutka na pomoc medykom

  • 03.04.2020, 11:06
  • ak
Zamość: Internetowa zrzutka na pomoc medykom
To inicjatywa Zamojskiego Klubu Rotariańskiego. Wsparł ją prezydent miasta Andrzej Wnuk. Trwa internetowa zbiórka pieniędzy na rzecz zamojskich medyków.

Swój grosz można dorzucić na portalu siepomaga.pl <<<< KLIK. Czytamy tam, że projekt #Zamoscnazdrowie jest odpowiedzią na potrzeby zgłaszane przez zamojskie szpitale i personel medyczny w związku z epidemią koronawirusa w Polsce.

Zbierane online pieniądze będą przeznaczone na zakup środków ochrony dla personelu medycznego, czyli np. maseczek, rękawic, fartuchów i przyłbic. Lekarze, pielęgniarki i położone, także ratownicy medyczni są na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem. Wsparcie jest im niezbędne. Liczy się każda złotówka. 

Zbiórka skierowana jest zarówno do darczyńców indywidualnych, jak i podmiotów instytucjonalnych i biznesu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe