Zamość: Strażacy dostali transport maseczek. To prezent od przedsiębiorcy

  • 03.04.2020, 08:33
  • ak
Zamość: Strażacy dostali transport maseczek. To prezent od przedsiębiorcy Fot. KM PSP Zamość
Spory transport maseczek ochronnych (700 jednorazowych i 1000 wielokrotnego użytku) trafiło do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Podarowali je ratownikom właściciele lokalnych firm.

– Część maseczek została już przekazana strażakom z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, kolejne zostaną przekazane według zapotrzebowanie i rozwoju sytuacji – informuje mł. bryg. Andrzej Szozda, rzecznik KM PSP w Zamościu.

Za te prezenty dziękuje firmom, które je przekazały: Jobon Sp. z o.o. ze Zwierzyńca oraz Przedsiębiorstwu Produkcyjno - Handlowemu Florian Kapica ze Szczebrzeszyna.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
oko
oko 03.04.2020, 21:28
o jak sie florek lansuje , zapłać należycie za szycie w zakładzie,tam bądż właściwym przedsiebiorcom ,a nie pod publi...........,

Pozostałe