Kolejnych 59 zakażeń. 1 na Lubelszczyźnie. 5 osób zmarło

  • 02.04.2020, 16:32
  • red.
Kolejnych 59 zakażeń. 1 na Lubelszczyźnie. 5 osób zmarło Fot. pixabay.com
Do 2692 wzrosła liczba Polaków zakażonych koronawirusem. SARS-CoV-2 zabił już w naszym kraju 51 osób. Kolejny przypadek zakażenia stwierdzono również na Lubelszczyźnie.

Ministerstwo zdrowia poinformowało, że te 59 nowe przypadki zakażeń dotyczą: 11 osób z woj. wielkopolskiego, 9 osób z woj. łódzkiego , 8 osób z woj. dolnośląskiego, 8 osób z woj. podlaskiego, 7 osób z woj. śląskiego, 7 osób z woj. podkarpackiego, 3 osób z woj. małopolskiego, 3 osób z woj. pomorskiego, 2 osób z woj. warmińsko-mazurskiego oraz 1 osoby z woj. lubelskiego.

Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci pięciu kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 65-letni mężczyzna ze szpitala w Kędzierzynie-Koźlu, 61-letni mężczyzna i 77- letnia kobieta ze szpitala w Bolesławcu, którzy mieli choroby współistniejące oraz 56-letni mężczyzna ze szpitala w Krakowie i 58-letni mężczyzna ze szpitala w Koszalinie – podaje resort zdrowia w komunikacie.

W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 2692/51 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe). Na Lubelszczyźnie jest już 147 zakażeń.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe