Zamość: Wzięło ich na pogaduszki. Dostali za to mandaty

  • 02.04.2020, 08:35
  • ak
Zamość: Wzięło ich na pogaduszki. Dostali za to mandaty Fot. pixabay.com
Jest zakaz spotykania się w grupach większych niż dwie osoby? Jest. Ale trzej mieszkańcy Zamościa nie przejęli się tym specjalnie. I dostali za to mandaty.

Była środa, 1 kwietnia. Policjanci z Zamościa patrolowali osiedle przy ul. Wyszyńskiego. Zauważyli, że na jednej z ławek siedzi sobie trzech mężczyzn. Było jasne, że zamościanie w wieku 34, 37 i 45 lat złamali zakaz obowiązujący w związku z epidemią. Tłumaczyli się tym, że chcieli porozmawiać, bo znudziło ich siedzenie w domu. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie zostali ukarani mandatami.

CZYTAJ TAKŻE: KORONAWIRUS W POLSCE. RZĄD WPROWADZA NOWE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Raporterek
Raporterek 05.04.2020, 09:49
Nie można nawet pojedynczo wychodzić. Chyba że do sklepu, lekarza, pracy, w celu pomocy dla rodziny lub w celu wykonania czynności niezbędnej do życia i to max dwie osoby. Tylko w takich przypadkach można wyjść z domu. R nawet pobiegać lub pojeździć rowerem nie można. Las, jezioro- stawy czyli np. łowienie ryb, zbieranie grzybów itp jest również zabronione. Za wszystko można mandat dostać lub sprawa do sądu. Przeczytajcie najnowsze przepisy.
Marek
Marek 03.04.2020, 12:05
Do biedronki policja niech idzie i zobaczy w jakich godzinach seniorzy robią zakupy...
Ana
Ana 02.04.2020, 17:25
Rodzinom chyba można no bo co za różnica czy w domu czy na powietrzu.
Luiza na
Luiza na 02.04.2020, 15:02
Niech policja tak patroluje inne ościenne miejscowości skupiające bloki ,tam jest dopiero brak jakich kolwiek restrykcji ,rodziny grają w piłkę lub w piaskownicy z dziećmi

Pozostałe