Hrubieszów: Po przerwie otwierają targowisko. Na trzy dni w tygodniu

  • 01.04.2020, 15:06
  • ak
Hrubieszów: Po przerwie otwierają targowisko. Na trzy dni w tygodniu Fot. pixabay.com
Na początku epidemii wiele samorządów zdecydowało o zamknięciu targowisk. W Hrubieszowie zapadła decyzja, że handel na bazarze Mój Rynek przy ul. Kruczej zostanie wznowiony. Ale będą ograniczenia.

Handel na ryneczku ma być możliwy od najbliższej soboty (4 kwietnia). Później będzie tu można sprzedawać i kupować także we wtorki i piątki. Co ważne, wystawiać na sprzedaż można wyłącznie artykuły żywnościowe, płody rolne, nasiona i sadzonki.

Nadal pozostanie natomiast zamknięte targowisko przy ulicy Kolejowej i bazar przy ulicy Ludnej.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ola
ola 08.04.2020, 19:02
dobrze, dla części mieszkańców to utrzymanie
nom
nom 05.04.2020, 21:19
a jaki to ma sens trzy dni czy sześć dni, nie rozumie podstaw takiej decyzji, to tak jakby trzy dnie zaraża potem trzy dni nie zaraża

Pozostałe