Zamość: Żadnych spacerów. Park Miejski został zamknięty

  • 01.04.2020, 14:26
  • ak
Zamość: Żadnych spacerów. Park Miejski został zamknięty Fot. UM Zamość
Decyzją rządu, od dziś w całej Polsce obowiązują nowe rygory bezpieczeństwa. Jednym z nich miało być ograniczenie dostępu do parków, skwerów, bulwarów, plaż. Dlatego Park Miejski w Zamościu został zamknięty.

Zakaz wstępu na parkowe alejki obowiązywać ma aż do odwołania. Identycznie ma się sytuacja z terenami rekreacyjnymi położonymi nad rzeką Łabuńką.

"Apelujemy do mieszkańców o odpowiedzialne zachowania i przestrzeganie obowiązujących zasad. Straż Miejska i Policja, wspierane przez miejski monitoring, będą patrolować te tereny i reagować na każde wezwanie dotyczące łamania zakazu grupowania się" – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta Zamość.

Jakie inne ograniczenia wprowadził rząd? Szczegóły TUTAJ.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe