Małe Przedsiębiorstwo: PK-TANK Piotr Kusz

  • 03.04.2020, 06:03
  • wd
Małe Przedsiębiorstwo: PK-TANK Piotr Kusz
Przedsiębiorstwo PK-TANK Piotr Kusz z Biłgoraja powstało w 2007 roku. Zatrudnia 15 pracowników. Na początku zajmowało się importem maszyn budowlanych z USA. Po roku rozszerzyło swoją działalność o prowadzenie stacji paliw w miejscowości Babica na Podkarpaciu. Dziś prowadzi stację przy trasie Lublin – Przemyśl w Płusach.

W 2008 r. właściciel PK-TANK Piotr Kusz zainwestował w zakup nowoczesnych cystern, dzięki którym zaczął sprzedawać paliwo w terenie.

– Od tego czasu hurtowi odbiorcy nie muszą troszczyć się o zaopatrzenie w olej napędowy. Wystarczy telefon, żeby cysterna z najwyższej jakości paliwem, dojechała w dowolne miejsce Lubelszczyzny, Podkarpacia czy innego województwa. Sprzedajemy, a także wynajmujemy specjalne zbiorniki na olej napędowy. To pozwala zaoszczędzić klientom czas i pieniądze – mówi o tym, co wyróżnia firmę PK-TANK spośród innych w tej branży jej właściciel.

Na chwilę obecną „PK-TANK” prowadzi stację paliw w Płusach. Siedziba i dział dystrybucji znajduje się w Biłgoraju przy ul. Krzeszowskiej 72.

W ramach zróżnicowania oferty, kilka lat temu firma zaangażowała się w sprzedaż przyczep samochodowych. Na efekty również w tym przypadku nie trzeba było długo czekać. Powstały dwa duże składy magazynowe. Jeden w Lublinie przy al. Spółdzielczości Pracy 125, a drugi w Biłgoraju przy Krzeszowskiej 72. 
„PK-TANK” jest ponadto autoryzowanym dystrybutorem „Fortis Technology”, który oferuje zbiorniki paliwa, wody, RSM tego producenta.

Przychód z działalności firmy za 2019 r. wyniósł 38 mln złotych. 

Najwyższe standardy obsługi klienta w PK-TANK potwierdza szereg certyfikatów, nagród, m.in. Certyfikat Jakości TankQ, członkostwo w Polskiej Izbie Paliw Płynnych, a przede wszystkim grono zadowolonych klientów.

Gdy tylko rozpoczniemy głosowanie w naszym plebiscycie, będą oni mogli wesprzeć firmę PK-TANK w walce o honorowy tytuł Pereł Biznesu. PK-TANK startuje w kategorii Małe Przedsiębiorstwo Roku 2019. 

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe