Kup nową Kronikę Tygodnia. W wersji papierowej lub e-wydania

  • 30.03.2020, 17:48
  • Kronika Tygodnia
Kup nową Kronikę Tygodnia. W wersji papierowej lub e-wydania
To już kolejny tydzień, kiedy musimy żyć w kraju ogarniętym epidemią koronawirusa. Zostajecie w domach, ale dzięki nam możecie być na bieżąco z informacjami z całego regionu. Znajdziecie je w Kronice Tygodnia, którą możecie kupić w wersji papierowej podczas robienia niezbędnych zakupów, ale też nie wychodząc z domu macie możliwość nabycia naszego tygodnika w formie e-wydania.

O czym piszemy w tym tygodniu?

>>>> Wikary z Łabuń jest zakażony koronawirusem. Jak wygląda teraz życie mieszkańców gminy?

>>>> Matka zakażonej koronawirusem mieszkanki powiatu tomaszowskiego opowiada, co było dla rodziny najgorsze w tym trudnym czasie.

>>>> Tłumy ludzi pieszo, w popłochu przekraczały granicę, tworzyły się potężne kolejki. Dlaczego?

>>>> Takiego pogrzebu w Hrubieszowie wcześniej nie było. W zbiorowym grobie złożono urnę ze szczątkami dzieci zmarłych przed narodzeniem.

>>>> Linki, slajdy, filmiki, quizy online, internetowe komunikatory – to wszystko służy nauczycielom i uczniom w realizacji programu. Jak długo jeszcze ta sytuacja potrwa, jakie da efekty?

>>>> Podczas sprzeczki 42-latek z gminy Sitno pięścią wytłumaczył swoje racje. Czeka go za to więzienie, bo z kolegi zrobił kalekę.

>>>> Na ponad trzech stronach najnowszej KT przeczytanie o setkach ludzi dobrej woli, którzy w tych trudnych czasach postanowili wesprzeć służbę zdrowia/ #zamojscybohaterowie

>>>> Rodziny, którym teraz przychodzi żegnać najbliższą osobę, muszą wybrać ze swojego grona pięcioro żałobników, którzy będą reprezentowali familię w uroczystościach pogrzebowych.

To tylko niewielka część z mnóstwa tematów, które poruszamy w tym numerze Kroniki Tygodnia. Nie chcecie wychodzić z domu? Sięgnijcie po e-wydanie. Można je kupić klikając TUTAJ.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe