Zamość: Kolizja na ul. Krasnobrodzkiej. Kierowca pijany, pasażer z narkotykami

  • 30.03.2020, 13:06
  • ak
Zamość: Kolizja na ul. Krasnobrodzkiej. Kierowca pijany, pasażer z narkotykami Fot. KMP Zamość
32-latek z Zamościa odpowie za to, że po pijanemu doprowadził do kolizji. Jego pasażer musi się wytłumaczyć z posiadania narkotyków. Obaj wpadli w piątek (27 marca) w nocy po tym, jak volkswagen, którym jechali uderzył w płot na ulicy Krasnobrodzkiej.

Było już późno, po godz. 23, ale ktoś zobaczył, że osobowe auto staranowało ogrodzenie posesji. Z samochodu wysiadło później trzech mężczyzn, którzy próbowali wypchnąć volkswagena na jezdnię. Świadek zaalarmował policję.

Funkcjonariusze wkrótce byli na miejscu. Ustalili, że autem kierował 32-latek z Zamościa. Panowanie nad kierownicą stracił jadąc od Kalinowic w kierunku ul. Młyńskiej. Ani kierowcy, ani jego dwóm pasażerom nic się nie stało. Ale mają kłopoty. Bo 32-latek był pijany, miał 1.5 promila alkoholu w organizmie. Na dodatek wybrał się na przejażdżkę, mimo że nie ma prawa jazdy. Przy jego 35-letnim pasażerze policjanci znaleźli roślinny susz. Sprawdzili, że to marihuana.

Sprawca kolizji odpowie za jazdę po pijanemu i bez uprawnień. Jego kolega za posiadanie narkotyków. Pierwszemu grozi do 2, a drugiemu do 3 lat pozbawienia wolności.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
obywatelka
obywatelka 08.04.2020, 19:24
Typowe robotniki pijaczki w dodatku narkomany. Karać więzieniem przestępców !!!!
Najinteligetniejszy
Najinteligetniejszy 02.04.2020, 07:31
Ale wy wszyscy tu kometujacy jestescie poj... Jak but z lewej nogi jeden gorszy od drugiego zal poprostu czyta sie to co wy tu wypisujecie zastanowcie sie zanim cos napiszecie
Ps:kukuryku a to jak juz nie jest ktoś z zamoscia to juz nie moze jezdzic autem na innych blachach
Zdzichowa
Zdzichowa 31.03.2020, 21:42
To łone musi pijo i ćpio jak montujo na dachu te sulary.
Lolo
Lolo 31.03.2020, 20:16
Firmę już znam nie wiecie czy potrzebują do pracy?
Ja
Ja 31.03.2020, 17:35
Kiedy znowu pojęcie?
Kazik
Kazik 31.03.2020, 17:12
Radek gość na miejscu tylko ludzie jego to dno i menele ciekawe czy tatuś pomoże kierowcy
Kazik2
Kazik2 01.04.2020, 18:40
Kazik, spójrz w lustro to wtedy pogadamy. Nie pozdrawiam takich marginesów jak ty.
Stefan
Stefan 31.03.2020, 18:01
Nie wkładajmy wszystkich do jednego worka....... A Ty Kazik sam się sklasyfikowałes poziomem swojego komentarza w swojej wypowiedzi....także ja więcej dodawać nie muszę...
Kryminalista
Kryminalista 31.03.2020, 17:01
GOLDSUN na bogato ?
Pozdrawiam Pana Radka, solidny i fachowy człowiek na miejscu.

a reszta *** cicho lamusy.
Janek 67
Janek 67 31.03.2020, 15:38
TY TĘPY JANIE BYŁO NAS 4 A DOWALIĆ TO SOBIE MOŻESZ CRPA W POTYLICE BARANI CYCKU
Jerzy Z.
Jerzy Z. 31.03.2020, 11:30
Bylo ich trzech znaczy o jednego za duzo. Złamali przepisy odnośnie kwarantanny. Dowalic im po 30 tys.
Tereska
Tereska 31.03.2020, 09:00
Jak oni tak montują instalacjie jak jeżdżą to ja dzięki
Gość
Gość 01.04.2020, 18:42
Tereska, nie stać cię na takie instalacje xd
zatroskany obywatel
zatroskany obywatel 31.03.2020, 02:31
smutne, smieszne i straszne jest to, że człowiekowi który prowadzadził samochód z 1,5 promila we krwi, grozi mniejsza kara niż temu który miał znikomą ilość maeichuany...
Rocco
Rocco 30.03.2020, 20:55
A co z trzecim..... I co to za firmowy samochód z tego co się orietuje to namyslowskiego siedzibę maja
kotkodak
kotkodak 30.03.2020, 16:59
Wprowadzacie ludzi w błąd, chyba że sprawcy mają układy, bo sprawcy wcale nie wybrali się na przejażdżkę i wcale nie stracili panowania nad kierownicą. On uciekali przed policją, był pościg i obława, z jednej strony nawet droga była zablokowana.
Kokokoko
Kokokoko 30.03.2020, 20:00
Kotkodak. Jak już to Oni nie On ?...
Zacny talent pisania bajek posiadasz?
Tak był pościg ale chyba kota za myszą przez przejście a reszta obławy szarych myszek blokowała boczne ulice ???..
kotkodak
kotkodak 31.03.2020, 21:40
wyjazd z Carefoura na Krasnobrodzką był zablokowany przez jeden radjowóz a drugi gonił za nimi od strony Kalinowic od giełdy.
Masz w tym widać interes, że ich bronisz
LZ
LZ 30.03.2020, 13:27
Piszecie ze Zamość a blachy LZA.
kukuryku
kukuryku 30.03.2020, 15:37
Piszą, że mieszkaniec Zamościa, a nie że auto na LZA czy LHR

Pozostałe