Gm. Sitno.: Zrobił z kolegi kalekę (TYLKO W GAZECIE)

  • 31.03.2020, 08:00
  • Leszek Wójtowicz
Gm. Sitno.: Zrobił z kolegi kalekę (TYLKO W GAZECIE) Janusz W. był wcześniej wielokrotnie karany, w tym w warunkach recydywy specjalnej.
Podczas sprzeczki pięścią wytłumaczył swoje racje.

Podczas spotkania zakrapianego alkoholem przyłożył znajomemu. Mocno, bo pokrzywdzony nie widzi na jedno oko. Za 42-latkiem z gm. Sitno na wiele lat mogą się teraz zamknąć bramy więzienia. Śledczy oskarżyli go o ciężkie uszkodzenie ciała w warunkach recydywy. Janusz W. nie przyznaje się do winy.

Pokrzywdzony i sprawca mieszkają w gm. Sitno. W sierpniu 2019 r. panowie spotkali się pod sklepem i uradzili, że warto byłoby coś wypić. Jak pomyśleli, tak zrobili: kupili kilka butelek wina, a następnie poszli w ustronne miejsce, aby móc je spokojnie opróżnić. Wybrali pustostan, gdzie oddali się degustacji. Nikogo więcej z nimi nie było, nikt im nie przeszkadzał.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

 

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe